Polowanie na łowcę

Robert Hansen jest zapalonym myśliwym. W odróżnieniu od innych myśliwych, Robert nie poluje na zwierzęta. Na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety.

Opis

Robert Hansen jest zapalonym myśliwym. Od lat oddaje się swojemu hobby z wielkim zaangażowaniem. Jednak w odróżnieniu od innych myśliwych, Robert nie poluje na zwierzęta. Na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety. Wywozi je w lasy Alaski i napawa się polowaniem, którego zwieńczeniem jest zawsze śmierć dziewczyny. Tym razem następują nieprzewidziane komplikacje. Siedemnastoletnia Cindy, którą uprowadził, wymyka mu się z rąk. Dziewczyna jest prostytutką, więc policja nie traktuje jej zbyt poważnie. Jedynym sprzymierzeńcem okazuje się detektyw Jack Halcombe. Czy uda mu się złapać groźnego myśliwego?

W głównych rolach tego trzymającego w napięciu filmu występują Nicolas Cage, John Cusack i Vanessa Hudgens.

Zobacz również

Lwia straż: Powrótsobota, 3 października, 10:55

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Lwia straż: Powrót

Ryś i spółkasobota, 3 października, 11:50

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Ryś i spółka

Ratatujsobota, 3 października, 15:50

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj