Pogromcy duchów 2

Słynna ekipa pogromców duchów z Nowego Jorku znowu będzie musiała zmierzyć się z przerażającymi siłami paranormalnymi. Czy i tym razem im się uda?

Opis

Akcja rozgrywa się w malowniczym Nowym Jorku, na Manhattanie. Słynna ekipa składająca się z Petera Venkmana (Bill Muray), Raymonda Stantza (Dan Aykroyd) i Egona Spenglera (Harold Ramis) znowu będzie musiała zmierzyć się z przerażającymi siłami paranormalnymi. Do tego, w życiu jednego z bohaterów nie układa się najlepiej. Peter i jego partnerka rozstają się. Okazuje się też, że firma pogromców duchów ma coraz większe problemy finansowe. Ekipa dowiaduje się, że musi ją niedługo zamknąć. Tymczasem pracownica muzeum - Dana (Sigourney Weaver) odkrywa, że ciało jej małego synka - Oscara jest opętane przez złego maga. Czy pogromcom duchów uda się pomóc zrozpaczonej matce?

Pogromcy duchów to genialny film będący kontynuacją światowego hitu z 1984. To świetna komedia z elementami grozy i licznymi efektami specjalnymi, idealna na rodzinne wieczory. Łączy pokolenia przed ekranami telewizorów!