Pamiętnik księżniczki 2

Druga część kultowej komedii romantyczna, którą pokochał cały świat. W roli tytułowej księżniczki niezastąpiona Anne Hathaway!
Mija pięć lat po...

Opis

Druga część kultowej komedii romantyczna, którą pokochał cały świat. W roli tytułowej księżniczki niezastąpiona Anne Hathaway! Mija pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Księżna Genovii Amelia „Mia” Thermopolis (Anne Hathaway) skończyła 21 lat oraz została absolwentką college’u. Dziewczyna razem ze swoim ochroniarzem Joe (Héctor Elizondo) i ukochanym kotem powraca do Genowii, aby przygotować się do swojej nowej roli i podjąć się królewskich obowiązków. Mia spędza dnie ucząc się dworskiej etykiety oraz poznając uroki szlacheckiego życia. Wszystko wywraca się do góry nogami za sprawą wicehrabi Mabrey (John Rhys-Davies), który za wszelką cenę chce, aby na tronie zasiadł jego siostrzeniec Nicholas Devereaux (Chris Pine). Za jego sprawą na jaw wychodzi, że Mia, aby nie stracić korony, musi znaleźć odpowiedniego kandydata i wyjść za mąż! Co więcej, ma na to jedynie… miesiąc.

Zobacz również

Małpi szpiegdzisiaj, 17 kwietnia, 11:05

Minkey i jego współpracownik Mike byli dwoma najlepszymi szpiegami w tym biznesie. Od lat nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe...

Małpi szpieg

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka