Pamiętnik księżniczki

„Pamiętnik księżniczki” to opowieść o przeciętnej nastolatce, która dowiaduje się, że jest spadkobierczynią tronu! Czy uda jej się nauczyć dworskiego życia?

Opis

Pamiętnik księżniczki to opowieść o przeciętnej nastolatce, która dowiaduje się, że jest spadkobierczynią tronu! Czy uda jej się nauczyć dworskiego życia? Mia Thermopolis (Anne Hathaway) jest przeciętną i nieśmiałą nastolatką. Razem ze swoją ekscentryczną mamą (Caroline Goodall) mieszka w San Francisco, a wolny czas spędza ze swoją najlepszą przyjaciółką Lilly (Heather Matarazzo) i jej starszym bratem Michaelem (Robert Schwartzman). Niespodziewanie wizytę składa jej królowa Clarisse Renaldi (Julie Andrews). Kobieta informuje ją, że… jest jej babcią! Mia dowiaduje się, że ojciec, którego nigdy nie poznała umarł, a po jego śmierci została jedyną spadkobierczynią tronu małego, europejskiego kraju o nazwie Genovia. Dziewczyna, mimo niechęci, rozpoczyna naukę manier, stylu oraz dworskiej etykiety. Wkrótce musi podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu: być księżniczką czy porzucić tron i pozostać zwykłą dziewczyną?

Zobacz również

Lwia straż: Powrótsobota, 3 października, 10:55

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Lwia straż: Powrót

Ryś i spółkasobota, 3 października, 11:50

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Ryś i spółka

Ratatujsobota, 3 października, 15:50

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj