Ostatni władca wiatru

Porywająca opowieść o odwadze i odpowiedzialności, oparta na popularnym serialu dla dzieci. Świetna rozrywka dla całej rodziny! 

Opis

Porywająca opowieść o odwadze i odpowiedzialności, oparta na popularnym serialu dla dzieci. Świetna rozrywka dla całej rodziny!

Świat podzielony jest na cztery królestwa, a każde z nich reprezentowane jest przez inny żywioł. Między narodami Powietrza, Wody, Ziemi i Ognia od lat toczy się wojna. Nadzieja na przywrócenie pokoju i harmonii pojawia się w potomku znaczącej linii Awatarów. Aang (Noah Ringer) ma zdolność kontrolowania każdego żywiołu, ale musi nauczyć się rozważnego i odpowiedzialnego działania. Razem z grupą zaufanych wojowników wyrusza w pełną przygód podróż, aby zakończyć konflikt.

Zobacz również

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3

Kung Fu Pandadzisiaj, 26 września, 18:15

Nieco niezdarny Po to największy fan kung fu w okolicy. Jednak na co dzień pracuje jako sprzedawca w sklepie prowadzonym przez jego rodzinę. Wkrótce zostaje...

Kung Fu Panda

Ratatujdzisiaj, 26 września, 20:00

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj