Operacja Anthropoid

Emocjonujące kino wojenne oparte na prawdziwych wydarzeniach. W rolach głównych Jamie Dornan, Cillian Murphy oraz Marcin Dorociński.
Podczas II wojny...

Opis

Emocjonujące kino wojenne oparte na prawdziwych wydarzeniach. W rolach głównych Jamie Dornan, Cillian Murphy oraz Marcin Dorociński. Podczas II wojny światowej Czechosłowacja rządzona jest przez bezlitosnego nazistę Reinharda Heydricha (Detlef Bothe), który zwany jest katem Pragi. Czechosłowacki rząd emigracyjny w Londynie wydaje rozkaz zabicia niebezpiecznego oficera. Na tajną misję o kryptonimie „Anthropoid” do stolicy zostaje przerzuconych dwóch cichociemnych, Czech Jan Kubiš (Jamie Dornan) i Słowak Jozef Gabčik (Cillian Murphy). Na miejscu żołnierze otrzymują ogromne wsparcie od charyzmatycznego przywódcy miejscowego ruchu oporu – Ladislava Vaněk (Marcin Dorociński) oraz nieświadomej zagrożenia ludności cywilnej. Jaki będzie finał tej śmiertelnie niebezpiecznej akcji? Czy dwóm cichociemnym uda się zlikwidować trzeciego najpotężniejszego oficera SS w całej Europie?

Zobacz również

Żandarm z Saint-Tropezdzisiaj, 24 stycznia, 13:55

"Żandarm z Saint-Tropez" to kultowa komedia z genialnym Louis de Fuinnès w roli głównej! Usiądźcie całą rodziną przed telewizorem i przygotujcie się na wspaniałą zabawę. 

Żandarm z Saint-Tropez

Żandarm w Nowym Jorkudzisiaj, 24 stycznia, 15:55

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo zabawy!

Żandarm w Nowym Jorku