Obserwator

„Obserwator” to emocjonujący i pełen napięcia film o agencie FBI, który ma jeden dzień, aby uratować ofiary seryjnego mordercy. 

Opis

Obserwator to emocjonujący i pełen napięcia film o agencie FBI, który ma jeden dzień, aby uratować ofiary seryjnego mordercy. W rolach głównych Keanu Reeves i James Spader!

Po latach tropienia seryjnego mordercy i przeżytym załamaniu nerwowym, agent FBI Joel Campbell (James Spader) postanawia zrezygnować z pracy i przeprowadzić się do innego miasta. Jak się okazuje, zmiana nie przynosi upragnionej ulgi – Chicago wstrząsa seria zbrodni. Wkrótce na jaw wychodzi, że to nowy plan seryjnego mordercy Allena Griffina (Keanu Reeves), który przez wiele lat był poszukiwany przez Joela. Rozpoczyna się niebezpieczna, pełna napięcia rozgrywka między policjantem a złoczyńcą.

Zobacz również

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3

Kung Fu Pandadzisiaj, 26 września, 18:15

Nieco niezdarny Po to największy fan kung fu w okolicy. Jednak na co dzień pracuje jako sprzedawca w sklepie prowadzonym przez jego rodzinę. Wkrótce zostaje...

Kung Fu Panda

Ratatujdzisiaj, 26 września, 20:00

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj