Ninja 2: Cień łzy

Mistrz ninjutsu Casey Bowman wiedzie szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej pięknej, ciężarnej żony Namiko. Pewnego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

Opis

Obejrzyj kolejną część słynnej serii filmów Ninja z nieziemsko przystojnym Scottem Adkinsem w głównej roli! Gwarantujemy pełen pakiet mocnych wrażeń!

Mistrz ninjutsu – Casey Bowman (Scott Adkins) wiedzie bardzo szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej ciężarnej żony – Namiko (Mika Hijii). Mężczyzna jest niezwykle waleczny i nieustraszony, ale jego świat rozpada się, gdy pewnej nocy odkrywa, że jego ukochana została zamordowana. Zrozpaczony i pragnący zemsty Casey, za wszelką cenę próbuje odnaleźć mordercę. W tym celu wybiera się nawet do egzotycznej Tajlandii. Gdy jeden z uczniów, należącej do przyjaciela Bowmana, szkoły walki w Tajlandii, zostaje zabity w ten sam sposób co Namiko, Casey odkrywa, że trop do mordercy wiedzie w głąb birmańskiej dżungli, na terytoria kontrolowane przez narkotykowe kartele. Wkrótce mężczyzna wpada na pomysł w jaki sposób może dotrzeć do zabójcy. Czy Bowman znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły, aby podołać temu zadaniu?

 

 

 

Zobacz również

Żandarm z Saint-Tropezdzisiaj, 24 stycznia, 13:55

"Żandarm z Saint-Tropez" to kultowa komedia z genialnym Louis de Fuinnès w roli głównej! Usiądźcie całą rodziną przed telewizorem i przygotujcie się na wspaniałą zabawę. 

Żandarm z Saint-Tropez

Żandarm w Nowym Jorkudzisiaj, 24 stycznia, 15:55

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo zabawy!

Żandarm w Nowym Jorku