Nienarodzony

Mroczne tajemnice, nadprzyrodzone zjawiska i egzorcyzmy – to wszystko gwarantuje horror „Nienarodzony” z udziałem Gary’ego Oldmana! 

Opis

Mroczne tajemnice, nadprzyrodzone zjawiska i egzorcyzmy – to wszystko gwarantuje horror Nienarodzony z udziałem Gary’ego Oldmana!

Młodą studentkę Casey Beldon (Odette Annable) regularnie dręczy „dybuk” - zjawa pod postacią żydowskiego chłopca, który zmarł w wyniku przerażających eksperymentów. Od tamtego momentu zjawa błąka się między światem żywych, a umarłych, szukając dla siebie nowego ciała, aby narodzić się na nowo. Casey przypadkowo odkrywa, że przyczyną jej udręk jest niepokojący rodzinny sekret z czasów II wojny światowej i obozu koncentracyjnego Auschwitz. Zdesperowana zwraca się o pomoc do jedynej osoby, która może jej pomóc - egzorcysty rabina Sendaka (Gary Oldman). Czy uda mu się złamać klątwę?

Zobacz również

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3

Kung Fu Pandadzisiaj, 26 września, 18:15

Nieco niezdarny Po to największy fan kung fu w okolicy. Jednak na co dzień pracuje jako sprzedawca w sklepie prowadzonym przez jego rodzinę. Wkrótce zostaje...

Kung Fu Panda

Ratatujdzisiaj, 26 września, 20:00

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj