Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Bajka o dzielnym krawczyku

Młody chłopak o imieniu David jest krawczykiem w niewielkim miasteczku. Uważa się za niezwykle odważnego. Czy nadal taki będzie, kiedy król rozkaże...

Opis

Młody chłopak o imieniu David (Kostja Ullmann) jest krawczykiem w niewielkim miasteczku. Pewnego dnia udaje mu się dokonać czegoś niezwykłego – zbija siedem much za jednym zamachem. Od tego momentu uważa się za bohatera. Krawczyk uważa, że warsztat i miasteczko są za małe dla jego odwagi i o jego dokonaniu musi dowiedzieć się cały świat. David wyrusza w daleką podróż. W końcu dociera do króla Ernsta (Axel Milberg). Władca oferuje dzielnemu krawczykowi rękę swojej córki Pauli (Karoline Schuch). Nie ma jednak nic za darmo i aby tak się stało David musi pomóc królestwu z kilkoma groźnymi przeciwnikami: olbrzymami, jednorożcem i dziką świnią. Czy David udowodni królowi, że jest naprawdę odważny?

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...dzisiaj, 5 grudnia, 11:30

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Nowe szaty króladzisiaj, 5 grudnia, 12:25

Głównego bohatera - Kuzco - poznajemy jako lamę. Kuzco jest królem, ale w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń niespodziewanie staje się najzwyklejszą lamą. 

Nowe szaty króla

Ralph Demolkadzisiaj, 5 grudnia, 16:25

Przenosimy się do świata… wirtualnego! Masa znakomitej zabawy dla całej rodziny gwarantowana! Animacja nominowana do Oscara®! Akcja filmu rozgrywa się...

Ralph Demolka