Linia ryzyka

Natasha i Carlo skuszeni szybkim zarobkiem wchodzą do świata niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Postarają się wszystkim udowodnić co oznacza prawdziwy wyścig…

Opis

Szybkie samochody zwykle są drogie, a wysoka stawka rodzi chęć wygrania za wszelką cenę…Jak się okazuje niebezpieczne wyścigi są nie tylko dla mężczyzn. Uwielbiają je też kobiety. Idealnym przykładem jest Natasha (Nadia Bjorlin) – początkująca wokalistka rockowa i utalentowany kierowca. Z kolei Carlo (Nathan Phillips) to młody żołnierz, który właśnie wrócił z misji w Iraku. Tak, jak Natasha uwielbia adrenalinę i szybkie samochody. Skuszeni wizją szybkiego zarobku wchodzą do przestępczego świata i zaczynają brać udział w nielegalnych wyścigach. Czy Natasha i Carlo udowodnią wszystkim, że doskonale wiedzą co oznacza prawdziwy wyścig?

Linia ryzyka to trzymająca w napięciu produkcja. Zawrotna prędkość, porywająca fabuła i piękne samochody – to coś, dla czego zdecydowanie warto zobaczyć ten film!

Zobacz również

Lwia straż: Powrótsobota, 3 października, 10:55

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Lwia straż: Powrót

Ryś i spółkasobota, 3 października, 11:50

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Ryś i spółka

Ratatujsobota, 3 października, 15:50

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj