Księżniczka łabędzi i piraci

Pełna przygód animacja o odważnej księżniczce, która marzy o tym, aby zostać prawdziwym piratem! Rodzice Alise wyjechali na wakacje, więc dziewczynka...

Opis

Pełna przygód animacja o odważnej księżniczce, która marzy o tym, aby zostać prawdziwym piratem! Rodzice Alise wyjechali na wakacje, więc dziewczynka zostaje pod opieką królowej Uberty. To ona ma nauczuczyć Alise, jak stać się prawdziwa księżniczką. Tymczasem dziewczynka marzy, aby zostać piratem! W tym celu wsiada na pokład statku i wyrusza w podróż pełna przygód! Towarzyszą jej żaba Jean-Bob i żółw Speed. Jak zakończy się ta niezwykła wyprawa? Czy księżniczka bezpiecznie wróci do domu?

Zobacz również

Lwia straż: Powrótsobota, 3 października, 10:55

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Lwia straż: Powrót

Ryś i spółkasobota, 3 października, 11:50

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Ryś i spółka

Ratatujsobota, 3 października, 15:50

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj