Księżniczka łabędzi i piraci

Pełna przygód animacja o odważnej księżniczce, która marzy o tym, aby zostać prawdziwym piratem! Rodzice Alise wyjechali na wakacje, więc dziewczynka...

Opis

Pełna przygód animacja o odważnej księżniczce, która marzy o tym, aby zostać prawdziwym piratem! Rodzice Alise wyjechali na wakacje, więc dziewczynka zostaje pod opieką królowej Uberty. To ona ma nauczuczyć Alise, jak stać się prawdziwa księżniczką. Tymczasem dziewczynka marzy, aby zostać piratem! W tym celu wsiada na pokład statku i wyrusza w podróż pełna przygód! Towarzyszą jej żaba Jean-Bob i żółw Speed. Jak zakończy się ta niezwykła wyprawa? Czy księżniczka bezpiecznie wróci do domu?

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...sobota, 5 grudnia, 11:35

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Nowe szaty królasobota, 5 grudnia, 12:35

Głównego bohatera - Kuzco - poznajemy jako lamę. Kuzco jest królem, ale w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń niespodziewanie staje się najzwyklejszą lamą. 

Nowe szaty króla

Ralph Demolkasobota, 5 grudnia, 16:15

Przenosimy się do świata… wirtualnego! Masa znakomitej zabawy dla całej rodziny gwarantowana! Animacja nominowana do Oscara®! Akcja filmu rozgrywa się...

Ralph Demolka