Kruk 3: Zbawienie

21-letni Alex Corvis to najmłodszy człowiek, który kiedykolwiek został skazany na śmierć. Wkrótce nastolatek powraca do świata żywych jako Kruk.

Opis

21-letni Alex Corvis (Eric Mabius) to najmłodszy człowiek, który kiedykolwiek został skazany na śmierć. Mimo że do samego końca chłopak twierdził, że jest niewinny, a zbrodni dokonał tajemniczy mężczyzna z blizną, nikt mu nie wierzył i karę wykonano. Wkrótce nastolatek powraca do świata żywych jako Kruk. Obdarzony nadprzyrodzonymi mocami chce za wszelką cenę pomścić śmierć swojej ukochanej dziewczyny Erin Randall (Kirsten Dunst) i dowiedzieć się kto tak naprawdę dokonał zbrodni. Po niedługim czasie chłopak odkrywa szokujące fakty dotyczące sprawy i natrafia na szlak potencjalnego mordercy. Czy Alexowi w końcu uda się znaleźć osobę stojącą za zabójstwem Erin? Czy będzie próbował wymierzyć sprawiedliwość ludziom, którzy posłali go na śmierć?

Kruk 3: Zbawienie to kolejny znakomity horror ze słynnej serii Kruk. Film trzyma w napięciu i zapewnia dreszczyk emocji. Gwarantuje także niesamowitą podróż do świata grozy!

Zobacz również

Duchy Marsajutro, 4 grudnia, 23:00

„Duchy Marsa” to prawdziwa gratka dla fanów sci-fi! Duchy kosmicznych wojowników zrobią wszystko, aby pozbyć się natrętów ze swojej planety.

Duchy Marsa

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...sobota, 5 grudnia, 11:35

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Nowe szaty królasobota, 5 grudnia, 12:35

Głównego bohatera - Kuzco - poznajemy jako lamę. Kuzco jest królem, ale w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń niespodziewanie staje się najzwyklejszą lamą. 

Nowe szaty króla