Kod nieśmiertelności

Colter Stevens pewnego dnia niespodziewanie budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Mężczyzna wkrótce orientuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie.

Opis

Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) pewnego dnia niespodziewanie budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Mężczyzna nie wie gdzie jest, nie może także rozpoznać siedzącej obok niego dziewczyny. Po kilku minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy Colter dowiaduje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. Czy uda mu się go odnaleźć i powstrzymać atak bombowy... który już się wydarzył?

Zobacz również

Pan Magoojutro, 7 marca, 16:25

Nieudolny milioner - Quincy Magoo - zostaje wplątany w aferę kradzieży diamentu. Skradziony klejnot przypadkowo trafia w jego posiadanie! 

Pan Magoo

Pup Star: psia wyprawadzisiaj, 6 marca, 11:20

Dalsze losy utalentowanej psiej gwiazdy. Tina po wygraniu telewizyjnego konkursu muzycznego znów staje naprzeciw wielkich wyzwań i przygód. Tym razem suczka...

Opiekunka: Przygoda w rajudzisiaj, 6 marca, 12:55

Czas na kolejne przygody opiekunki Jenny i mnóstwo dobrego humoru. Tym razem Jenny postanawia wybrać się na wakacje z rodziną . Jednak czy to na pewno dobry pomysł?

Opiekunka: Przygoda w raju