Kobiety mafii 2

Królowe warszawskiego półświatka powracają w gangsterskiej superprodukcji Patryka Vegi! Porywająca i pełna akcji opowieść oparta na prawdziwych...

Opis

Królowe warszawskiego półświatka powracają w gangsterskiej superprodukcji Patryka Vegi! Porywająca i pełna akcji opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach! Gang Niani (Agnieszka Dygant) przejmuje władzę w Warszawie i rozpoczyna przygotowania do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Sprawy nie idą jednak zgodnie z planem, a tona kolumbijskiej kokainy ginie w podejrzanych okolicznościach. Do Polski przyjeżdża Aida (Angie Cepeda) – niezwykle niebezpieczna Kolumbijka, która znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Gangster od dawna próbuje umocnić swoją pozycję w półświatku, co skutecznie uniemożliwia mu napięta relacja ze zbuntowaną córką Stellą (Aleksandra Grabowska). Tymczasem więzienie opuszcza kochająca luksusy Anka (Katarzyna Warnke), która cudem przeżyła więzienne piekło. Kobieta nieudolnie radzi sobie z powrotem do rzeczywistości. Niespodziewanie była więźniarka zyskuje olbrzymią popularność i staje się „mafijną celebrytką". Dlaczego? Z kolei Siekiera (Aleksandra Popławska) przebywa w Maroko, gdzie przeżywa gorący romans z bojownikiem państwa islamskiego Amirem (Otar Saralidze). Kiedy jej ukochany ginie podczas brawurowej akcji komandosów GROM-u, nieobliczalna zabójczyni powracaa do Polski z rządzą zemsty… Co z tego wyniknie? „Kobiety mafii 2” – polskie kino sensacyjne w najlepszym wydaniu: moc adrenaliny, akcji oraz miliony widzów w kinach. W rolach głównych plejada polskich gwiazd: Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska. Za kamerą - Patryk Vega.

Aktualności

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...dzisiaj, 5 grudnia, 11:30

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Nowe szaty króladzisiaj, 5 grudnia, 12:25

Głównego bohatera - Kuzco - poznajemy jako lamę. Kuzco jest królem, ale w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń niespodziewanie staje się najzwyklejszą lamą. 

Nowe szaty króla

Ralph Demolkadzisiaj, 5 grudnia, 16:25

Przenosimy się do świata… wirtualnego! Masa znakomitej zabawy dla całej rodziny gwarantowana! Animacja nominowana do Oscara®! Akcja filmu rozgrywa się...

Ralph Demolka