Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2004, reż.Quentin Tarantino
Wyst. Daryl Hannah, David Carradine, Lucy Liu, Michael Madsen, Uma Thurman

Uma Thurman powraca jako Czarna Mamba, aby ostatecznie rozprawić się z wszystkimi, którzy skrzywdzili ją i jej bliskich. Zemsta najlepiej smakuje na zimno...
Podczas pracy przy kultowym filmie „Kill Bill”, Quentin Tarantino uznał, że ma tak dużo dobrego materiału, że warto podzielić go na dwa filmy. W drugiej części Beatrix (Uma Thurman) kontynuuje swój plan zemsty na ludziach, którzy podczas próbnego wesela zabili jej narzeczonego oraz całą rodzinę. Czarna Mamba ma utrudnione zadanie – Bill (David Carradine) został poinformowany o jej zamiarach i ma czas, aby dobrze przygotować się na nadejście zabójczyni. Aby zmierzyć się ze swoim ostatecznym celem, kobieta musi najpierw pokonać jego podwładnych – brata Budda (Michael Madsen) oraz jednooką Elle (Daryl Hannah). Podczas realizacji swojego planu, Czarna Mamba nieraz wpadnie w olbrzymie kłopoty, które mogą skończyć się nawet śmiercią… Czy mściwej Pannie Młodej uda się zakończyć swoją misję i zabić Billa?