Hostel 2

Najstraszniejszy hotel w Europie powraca! „Hostel 2” to sequel popularnego horroru wyreżyserowanego przez Eliego Rotha. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Opis

Najstraszniejszy hotel w Europie powraca! „Hostel 2” to sequel popularnego horroru wyreżyserowanego przez Eliego Rotha. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Trzy studentki włoskiej uczelni - przyjaciółki Beth (Lauren German) i Whitney (Bijou Phillips) oraz ich koleżanka Lorna (Heather Matarazzo) postanawiają odpocząć od wykładów oraz egzaminów i udać się na wymarzone wakacje. Namówione przez znajomą modelkę o imieniu Axelle (Vera Jordanowa) trafiają do hotelu na Słowacji. Wkrótce upragnione wakacje zamieniają się w piekło…

Zobacz również

Nieproszeni gościepiątek, 22 stycznia, 23:00

Anna powraca do domu po leczeniu w klinice psychiatrycznej. Wkrótce kobieta zaczyna odkrywać okoliczności tajemniczej śmierci jej matki. 

Nieproszeni goście

Mambo, Lula i piracisobota, 23 stycznia, 10:55

Włączcie telewizory i przeżyjcie wspaniałe przygody razem z Lulą i Mambo! Przygotujcie się na wielkie emocje i wspaniałą zabawę. 

Mambo, Lula i piraci

Jej Wysokość Zosia: Wyspy...

Księżniczkę Zosia i jej siostrę Amber czeka wiele nowych przygód. Tym razem poznają wielu nowych przyjaciół i odwiedzą piękne wyspy.

Jej Wysokość Zosia: Wyspy magiczne