Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Świeże i oryginalne spojrzenie na znaną baśń. Film łączy w sobie elementy horroru oraz kina akcji. Brak nudy gwarantowany! Od tragicznych wydarzeń w...

Opis

Świeże i oryginalne spojrzenie na znaną baśń. Film łączy w sobie elementy horroru oraz kina akcji. Brak nudy gwarantowany! Od tragicznych wydarzeń w piernikowej chacie minęło już ponad 15 lat. Hansel (Jeremy Renner) i Gretel (Gemma Arterton) dorośli i uporali się z dziecięcą traumą. Rodzeństwo znalazło nietypowy zawód – stali się doskonale wyszkolonymi, zawodowymi łowcami czarownic. Ich umiejętności w pozbywaniu się okolicznych wiedźm sprawiły, że zyskali ogromną sławę i szacunek. Pewnego dnia burmistrz jednej z wiosek zatrudnia ich do odnalezienia kilkunastu zagubionych dzieci. Zabójcze rodzeństwo wreszcie trafia na godnego siebie przeciwnika, którego pokonanie wymagać będzie od nich wykorzystania wszystkich umiejętności, które nabyli. Strzeżcie się czarownice!

Zobacz również

Żandarm w Nowym Jorkudzisiaj, 24 stycznia, 15:55

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo zabawy!

Żandarm w Nowym Jorku