Grunt to rodzinka

Jack Palmer pracuje jako detektyw. Pewnego dnia dostaje ważną misję - musi odnaleźć Ange'a Leoni i wręczyć mu dokument stwierdzający otrzymanie spadku.

Opis

Jack Palmer (Christian Clavier) pracuje jako detektyw. Pewnego dnia mężczyzna dostaje ważną misję - musi odnaleźć Ange'a Leoni (Jean Reno) i wręczyć mu dokument stwierdzający otrzymanie spadku. Wkrótce okazuje się, że Leoni mieszka na Korsyce i przewodzi jednej z tamtejszych grup separatystycznych. Przekonany o swojej skuteczności Palmer zanim osiągnie cel, będzie musiał sprostać licznym zasadzkom, spiskom i zabawnym pomyłkom.

Zobacz również

Sezon na misia 3dzisiaj, 26 września, 16:40

„Sezon na misia 3” to kolejna część przygód misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. To przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny dubbing.

Sezon na misia 3

Kung Fu Pandadzisiaj, 26 września, 18:15

Nieco niezdarny Po to największy fan kung fu w okolicy. Jednak na co dzień pracuje jako sprzedawca w sklepie prowadzonym przez jego rodzinę. Wkrótce zostaje...

Kung Fu Panda

Ratatujdzisiaj, 26 września, 20:00

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj