Focus

Czy miłość i oszustwo mogą iść w parze? Przekonaj się, oglądając świetną komedię na TV Puls. W rolach głównej supergwiazdy - Will Smith i Margot Robbie.

Opis

Czy miłość i oszustwo mogą iść w parze? Przekonaj się, oglądając świetną komedię na TV Puls. W rolach głównej supergwiazdy - Will Smith i Margot Robbie.

Nicky (Will Smith) to doświadczony mistrz podstępu, który doskonale wie, jak wzbudzić zaufanie i oszukać ludzi tak, żeby tego nie zauważyli. Oszust wdaje się w romans z nową w tym fachu Jess (Margot Robbie). Kiedy relacja staje się zbyt poważna, Nicky postanawia z dnia na dzień zerwać z nią znajomość. Mijają trzy lata. Jess w ciągu ostatnich lat rozwinęła swoje umiejętności i stała się prawdziwą femme fatale. Tymczasem Nicky na wyścigach samochodowych w Buenos Aires zamierza wykonać swój najnowszy i bardzo niebezpieczny numer. Gdy niespodziewanie spotyka swoją dawną miłość, zaczynają pojawiać się pewne problemy…

Zobacz również

Pan Magoojutro, 7 marca, 16:25

Nieudolny milioner - Quincy Magoo - zostaje wplątany w aferę kradzieży diamentu. Skradziony klejnot przypadkowo trafia w jego posiadanie! 

Pan Magoo

Pup Star: psia wyprawadzisiaj, 6 marca, 11:20

Dalsze losy utalentowanej psiej gwiazdy. Tina po wygraniu telewizyjnego konkursu muzycznego znów staje naprzeciw wielkich wyzwań i przygód. Tym razem suczka...

Opiekunka: Przygoda w rajudzisiaj, 6 marca, 12:55

Czas na kolejne przygody opiekunki Jenny i mnóstwo dobrego humoru. Tym razem Jenny postanawia wybrać się na wakacje z rodziną . Jednak czy to na pewno dobry pomysł?

Opiekunka: Przygoda w raju