Dom Glassów

Uważaj, komu ufasz! „Dom Glassów” to intrygujący thriller o okrutnym i bezwględnym małżeństwie, które przygarnia osierocone dzieci, aby uzyskać ich majątek!

Opis

Uważaj, komu ufasz! Dom Glassów to intrygujący thriller o okrutnym i bezwględnym małżeństwie, które przygarnia osierocone dzieci, aby uzyskać ich majątek. Ruby (Leelee Sobieski) i Rhett (Trevor Morgan) Baker wiodą beztroskie i szczęśliwe dzieciństwo. Niestety ich sielanka zostaje gwałtownie przerwana, gdy w wypadku samochodowym giną rodzice nastolatków. Zostają wysłani do Malibu, aby zamieszkać z Erin (Diane Lane) i Terrencem (Stellan Skarsgard) Glass - byłymi sąsiadami i przyjaciółmi rodziny. Wszystko pozornie wraca do normy, przybrani rodzice mieszkają w przepięknej willi nad morzem i rozpieszczają osierocone rodzeństwo wszelakimi zabawkami i gadżetami. Wkrótce jednak Ruby zaczyna podejrzewać, że to tylko pozory. Jest przekonana, że nowi opiekunowie mogą być powiązani ze śmiercią rodziców. Gdy obawy narastają, zaczyna toczyć grę z bezwzględną parą, której prawdziwym celem jest majątek rodzeństwa – 4 miliony dolarów.

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...dzisiaj, 5 grudnia, 11:30

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Nowe szaty króladzisiaj, 5 grudnia, 12:25

Głównego bohatera - Kuzco - poznajemy jako lamę. Kuzco jest królem, ale w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń niespodziewanie staje się najzwyklejszą lamą. 

Nowe szaty króla

Ralph Demolkadzisiaj, 5 grudnia, 16:25

Przenosimy się do świata… wirtualnego! Masa znakomitej zabawy dla całej rodziny gwarantowana! Animacja nominowana do Oscara®! Akcja filmu rozgrywa się...

Ralph Demolka