Dama za burtą

Przezabawna komedia, która przedstawia historię Joanny Stayton - rozkapryszonej żony milionera. Gdy wypada ze swojego jachtu za burtę, doznaje amnezji.

PULS2
  • Dama za burtą
    jutro, 18 kwietnia, 15:5012 110 min.
  • Dama za burtą
    niedziela, 25 kwietnia, 13:4512 110 min.

Opis

Dama za burtą to niezwykle wzruszająca komedia romantyczna niosąca ze sobą bardzo ważną lekcje życiową, mówiącą o tym, że pieniądze to nie wszystko.

Główną bohaterką filmu jest bogata kobieta - Joanna Stayton (Goldie Hawn). Kobieta wiedzie życie u boku męża  - Granta Staytona (Edward Herrmann). Pewnego dnia Joanna poznaje na statku stolarza- Deana Proffitta (Kurt Russell), dla którego jest bardzo niemiła i opryskliwa. Bogaczka odmawia mu nawet zapłaty za pracę i podczas kłótni, wyrzuca go za burtę. W nocy, kiedy jacht odpływa, kobieta orientuje się, że zgubiła swoją obrączkę. Postanawia ją odnaleźć. Podczas poszukiwań Joanna wypada za burtę. Następnego dnia w lokalnej telewizji pojawia się informacja, że kobieta została odnaleziona przez śmieciarza. Po zabraniu jej do szpitala, okazuje się że cierpi na amnezję. Nikt nie może ustalić jej prawdziwej tożsamości. Co więcej, jej mąż po tym jak zorientował się w jakim stanie psychicznym jest kobieta, zaprzecza, że ją zna. W ramach zemsty za brak wynagrodzenia, Dean idzie do szpitala i mówi, że Joanna ma na imię Annie i że jest jego żoną od trzynastu lat. Mężczyzna zabierają nawet do swojego domu. Kobieta ma początkowo bardzo duży problem z zaklimatyzowaniem się w nowym miejscu, ale później bardzo się przywiązuje do stolarza i jego dzieci. Po jakimś czasie, Grant zmienia zdanie i chce odzyskać Joannę. . W tym samym czasie kobieta ma wiele przemyśleń na temat swojego przeszłego i obecnego życia.. Jaką decyzję podejmie kobieta? Którego z mężczyzn wybierze?

Zobacz również

Małpi szpiegdzisiaj, 17 kwietnia, 11:05

Minkey i jego współpracownik Mike byli dwoma najlepszymi szpiegami w tym biznesie. Od lat nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe...

Małpi szpieg

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka