Czarownica

Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej, został zainspirowany postacią znaną z Disneyowskiej "Śpiącej...

Opis

Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej, został zainspirowany postacią znaną z Disneyowskiej "Śpiącej królewny" – Diaboliną. Piękna i dobra wróżka Diabolina (Angelina Jolie) dorasta w zaczarowanym lesie. Jej radosną młodość przerywa wojna, podczas której z oddaniem broni swojej ukochanej krainy. Zdrada, której doświadcza, zmienia jej czyste serce w kamień... Pałająca żądzą zemsty Diabolina rzuca klątwę na Aurorę (Elle Fanning) – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa. Kiedy królewna dorasta, trafia w sam środek waśni między leśnym królestwem, które pokochała, a królestwem ludzi, które odziedziczy. Wkrótce Czarownica zaczyna rozumieć, że Aurora może pomóc w zaprowadzeniu pokoju między zwaśnionymi królestwami. „Czarownica” to przepiękna i pouczająca opowieść o poświęceniu, miłości, dobru i złu. Oprócz wartości moralizatorskich zachwyca również świetnym aktorstwem oraz wspaniałą warstwą audiowizualną.

Zobacz również

Lwia straż: Powrótsobota, 3 października, 10:55

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Lwia straż: Powrót

Ryś i spółkasobota, 3 października, 11:50

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Ryś i spółka

Ratatujsobota, 3 października, 15:50

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj