Czarny orzeł

W filmie „Czarny orzeł” Jean-Claude Van Damme wciela się w bezwzględnego rosyjskiego dowódcę z czasów zimnej wojny. Mocne kino dla każdego! 

Opis

W filmie Czarny orzeł Jean-Claude Van Damme wciela się w bezwzględnego rosyjskiego dowódcę z czasów zimnej wojny. Mocne kino dla każdego!

Trwa Zimna Wojna. Na morzu w pobliżu Malty rozbija się jeden z najnowocześniejszych samolotów taktycznych amerykańskich sił powietrznych – Aardvark F-111 – wyposażony w tajne urządzenie laserowe. CIA na miejsce katastrofy natychmiast wysyła swojego najlepszego agenta Ken Tamiego (Shō Kosugi), żeby uratował system, zanim wpadnie w ręce wroga. Misja nie należy do najłatwiejszych – spoczywającym na dnie morza wrakiem interesują się także agenci KGB. Rosyjski oddział pod dowództwem Andrieja (Jean-Claude Van Damme) jest bezwzględny i nie ma żadnych skrupułów. Rozpoczyna się niebezpieczna gra…

Zobacz również

Małpi szpiegdzisiaj, 17 kwietnia, 11:05

Minkey i jego współpracownik Mike byli dwoma najlepszymi szpiegami w tym biznesie. Od lat nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe...

Małpi szpieg

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka