Charlie St. Cloud

Oparta na światowym bestsellerze wzruszająca opowieść o miłości i nadziei. W rolach głównych Zac Efron oraz laureatka Oscara® Kim Basigner.

Opis

Oparta na światowym bestsellerze wzruszająca opowieść o miłości i nadziei. W rolach głównych Zac Efron oraz laureatka Oscara® Kim Basigner!

Charlie St. Cloud (Zac Efron) jest młodym, zdolnym żeglarzem, a jego przyszłość zapowiada się niezwykle obiecująco. Plany i ambicje krzyżuje wypadek, w którym ginie jego ukochany, młodszy brat Sam (Charlie Tahan). Zrozpaczony Charlie wini siebie za rodzinną tragedię, a na pogrzebie obiecuje bratu, że nigdy go nie opuści. Rezygnuje ze swojego dawnego życia i zatrudnia się na cmentarzu. To sprawia, że każdej nocy może spotykać się z duchem zmarłego Sama. Powrót do miasta dawnej koleżanki ze szkoły, Tess (Amanda Crew), sprawia, że w Charliem budzą się uczucia, których próbował uniknąć. Jest rozdarty między obietnicą złożoną Samowi a fascynacją wobec dziewczyny.

Zobacz również

Lwia straż: Powrótsobota, 3 października, 10:55

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Lwia straż: Powrót

Ryś i spółkasobota, 3 października, 11:50

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Ryś i spółka

Ratatujsobota, 3 października, 15:50

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Przygotujcie się na doskonałą zabawę i sporą dawkę dobrego humoru!

Ratatuj