Blair Witch

Horror, który wydarzył się naprawdę? „Blair Witch” to kontynuacja kultowego filmu z lat 90., który podbił widzów na całym świecie stylizacją na...

Opis

Horror, który wydarzył się naprawdę? „Blair Witch” to kontynuacja kultowego filmu z lat 90., który podbił widzów na całym świecie stylizacją na dokument. Strach się bać! Emocje gwarantowane! Dwie dekady po tragicznych wydarzeniach w lasach Black Hills, brat zaginionej Heather znajduje w Internecie dowody, które sugerują, że jego siostra wciąż żyje. James (James Allen McCune) wraz z grupą przyjaciół postanawia udać się do mrocznej puszczy i na własną rękę odkryć tajemnicę zniknięcia nastolatków. Grupa jest świetnie przygotowana: mają wysokiej jakości sprzęt, a swoją pomoc oferuje im lokalny przewodnik. Jednak gdy zapada zmrok, wędrowcy przekonują się, że mrożąca krew w żyłach legenda o wiedźmie z Blair może być prawdziwa.. Czy uda im się uciec przed gniewem demonicznej Blair Witch? Wytwórnia na początku promowała film pod fałszywym tytułem „The Woods”, aby ukryć jego powiązanie z prequelem. Jego premiera na konwencie w San Diego była ogromnym zaskoczeniem dla widzów i krytyków.

Zobacz również

Profil śmiercipiątek, 2 października, 23:00

Popularna studentka Laura nawiązuję internetową relację z tajemniczą nieznajomą – Mariną. Wkrótce po tym jej bliscy znajomi giną w niewyjaśnionych okolicznościach.

Profil śmierci

Lwia straż: Powrótsobota, 3 października, 10:55

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Lwia straż: Powrót

Ryś i spółkasobota, 3 października, 11:50

„Ryś i spółka” to historia przesympatycznego rysia i jego przyjaciół, którzy zostają porwani z ośrodka dla zwierząt. Czy uda im się pokonać przeciwników? 

Ryś i spółka