Bejsbolista Buddy

Witajcie w Fernfield – mieście wyjątkowego psa o imieniu Buddy. Włączcie telewizory i przeżyjcie razem z nim wspaniałe przygody!

Opis

Witajcie w Fernfield! Tutaj może zdarzyć się dosłownie wszystko! Dwóch naukowców próbuje wyodrębnić gen sportu i sprzedawać go na całym świecie. Do tego potrzebują jednak Buddy’ego i wszystkich jego potomków – Shootera, Zacka, Duke’a oraz Strikera. Kiedy Josh Framm (Kevin Zegers) kończy liceum i idzie do college’u, jego młodsza siostra Andrea zaczyna gimnazjum. Dziewczynka szuka w nowej szkole jakiegoś zajęcia dla siebie. W końcu dołącza do szkolnej drużyny baseballowej, a wraz z nią… Buddy. Również tym razem pies udowodni wszystkim, że sport to jego żywioł. Nadchodzi sezon, więc Buddy musi być w formie. Jednak niespodziewanie jego szczenięta zaczynają znikać. Przy pomocy swojej przyjaciółki będzie musiał wyruszyć na poszukiwania, a do tego jak najlepiej zaprezentować się w drużynie. Czy mu się uda?

Zobacz również

Kopciuszekdzisiaj, 17 kwietnia, 12:50

Klasyczna opowieść o Kopciuszku wzrusza po raz kolejny. Tym razem, zobaczymy ją w niezwykłej, muzycznej wersji, z udziałem gwiazd. 

Kopciuszek

Przygody Kubusia Puchatkadzisiaj, 17 kwietnia, 16:50

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół - Tygryska, Królika, Prosiaczka, Kłapouchego.

Przygody Kubusia Puchatka

Dwanaście prac Asterixadzisiaj, 17 kwietnia, 18:25

Największy koszmar Cezara – niezdobyta wioska Galów, być może już wkrótce stanie się przeszłością. Władca Rzymu wymyślił dla nich dwanaście prac. 

Dwanaście prac Asterixa