Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2018, reż.Alexandre Astier, Louis Clichy

Dzielni Galowie powracają w animowanej wersji!
Panoramix, twórca magicznego napoju, któremu Galowie zawdzięczają nadludzką moc i siłę, ulega wypadkowi. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności spada z drzewa podczas zbioru jemioły. Stan zdrowia druida nie pozwala mu kontynuować pracy, więc ten postanawia odejść na emeryturę. Ta decyzja wzbudza popłoch w szeregach dzielnych Galów. Kto teraz przejmie schedę po mistrzu i zacznie przygotowywać magiczny napój? Panoramix w towarzystwie Asterixa i Obelixa wyruszają na poszukiwanie godnego następcy. Tymczasem Rzymianie, odwieczny wróg Galów, nie zamierzają czekać z założonymi rękami na powodzenie tej misji i robią wszystko, żeby się nie udała. Rzymianie pod wodzą Juliusza Cezara również mają tajny plan! Chcą wykraść sekretny przepis na napój od Galów i sami przyrządzić wywar, który daje siłę do walki. Na domiar złego do grona wrogów dzielnych Galów dołącza złowrogi druid Sulfurix, który również zagraża powodzeniu misji Panoramixa, Asterixa i Obelixa.
“Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru” to pełna przygód animacja oparta na historii kultowych bohaterów komiksów stworzonych przez René Goscinnego i Alberta Uderzo. To gwarancja doskonałej zabawy zarówno dla młodych, jak i starszych miłośników przygód dzielnych Galów.