Jesteś tutaj

Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie - Będzie się działo!

W piątek 2 sierpnia TV Puls i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na muzyczno–rozrywkowe widowisko „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”! W programie m.in. nowe skecze oraz gwiazdy muzyki w niecodziennych rolach! Zabawę poprowadzi Kabaret pod Wyrwigroszem. Będzie można również spotkać aktorów z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, bawiących się na widowni! Tylko w TV Puls!  rozrywki!

Przewodnikami po Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie będzie grupa początkujących muzyków disco polo poszukująca inspiracji do swojej twórczości – w tej roli Kabaret pod Wyrwigroszem. Rad będą im udzielać m.in. występujące w koncercie gwiazdy – Doda & Virgin, Piersi, Łobuzy, Boysi i Patrycja Runo. Podczas „Wielkiej zabawy…” wystąpią zatem również w scenkach kabaretowych! To trzeba zobaczyć!

Na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” premierowe skecze zaprezentują Kabaret Jurki (cykl Mirek i Lucyna) i Kabaret Ciach. Katarzyna Pakosińska wygłosi nowy monolog o mężczyznach, zaś Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek przeprowadzą casting na trzeciego członka Kabaretu RAK! Co z tego wyniknie? Widzowie dowiedzą  się 2 sierpnia!

A co o „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” mówią występujący w niej artyści?

- Na pewno zagramy i zaśpiewamy – mam nadzieję, że z publicznością – utwór „Bałkanica”. Więcej szczegółów na temat naszego występu nie mogę zdradzać, są owiane tajemnicą, ale jedno jest pewne - warto tam być z nami, a kto nie może być – niech włączy Telewizję Puls, bo będą się działy rzeczy niezwykłe, ekscytujące i zapierające dech w klatce piersiowej. Widzowie mogą liczyć na to, że – jak zawsze – zespół Piersi postara się o to, aby była zabawa i się działo i żeby nocy było mało. – mówi Adam Asanov, wokalista zespołu „Piersi”.

- Na Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie zaprezentujemy najlepsze poczucie humoru, na jakie będzie nas stać tego dnia. Przygotowaliśmy też, specjalnie wybrane i dopasowane na to wydarzenie, swoje kreacje sceniczne. Zabawa będzie wielka, a dzięki naszym kostiumom – jeszcze większa! – zdradza Łukasz Rybarski a Beata Rybarska dodaje – Szykujemy też parodie piosenek, Andrzej Kozłowski wcieli się m.in. w Lewandowskiego oraz twórcę muzyki disco polo a na koniec przypieczętuje to dwoma piosenkami tego gatunku. - A Maurycy wcieli się w górala i być może nawet  zaśpiewa! Ale na szczęście nie zagra na gitarze, jak to często czyni w garderobie! – śmieje się Łukasz Rybarski.

 PodczasWielkiej zabawy TV Puls w Mrągowie również widzowie będą mogli zaśpiewać najbardziej znane utwory! Zachęci ich do tego wodzirej Paweł Gołębski, a także bawiący się razem z publicznością aktorzy z hitowego serialu TV Puls Lombard. Życie pod zastaw”: Mateusz Murański (Adek), Dominik Dąbrowski („Beton”), Rita Weinar (Benia) oraz Maciej Gissman