Jesteś tutaj

SERIAL „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” ZDOBYWA TELEKAMERĘ „TELE TYGODNIA” 2019!

Widzowie i czytelnicy „Tele Tygodnia” po raz kolejny przyznali serialowi „Lombard. Życie pod zastaw” Telekamerę „Tele Tygodnia” 2019 w kategorii „Serial fabularno-dokumentalny”. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski i Dorota Kamińska. Premiera nowych odcinków od 25 lutego, od poniedziałku do piątku o 19:00. Tylko w TV Puls!

- Druga z rzędu Telekamera „Tele Tygodnia” dla serialu „Lombard. Życie pod zastaw” to ogromny sukces Studia A i Telewizji Puls. W naszej produkcji widzowie znajdą ciekawe życiowe historie, wyrazistych, sympatycznych bohaterów, inspirację oraz relaks. „Lombard…” to świetny, jakościowy serial. Dziękuję całej ekipie realizacyjnej, dziękuję naszym pracownikom, którzy są zaangażowani w tę produkcję i jej promocję oraz dziękuję naszym wiernym widzom, którzy nieustannie mobilizują nas do działania.– powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

- Cieszyliśmy się z pierwszej Telekamery, z drugiej cieszymy się jeszcze bardziej, bo to dla nas dowód, że widzowie naprawdę pokochali naszych bohaterów i ich historie i że serial „Lombard. Życie pod zastaw” zagościł na dobre w ich domach, o czym świadczy też rosnąca oglądalność. Dziękujemy! – powiedziała Anna Skowrońska, Prezes Studia A.

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Zadebiutował na antenie TV Puls we wrześniu 2017 roku.
Produkcja zdobyła dwie Telekamery „Tele Tygodnia” – 2018 i 2019 - w kategorii „Serial fabularno-dokumentalny”. W głównej roli występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska, Rita Weinar, Maciej Gisman i inni. W serialu pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Bartek Marszałek, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi. W najnowszym, 4. sezonie w „Lombardzie…” zagrał Krzysztof Hanke – premiera odcinka z jego udziałem już 15 marca o 19:00.