Jesteś tutaj

„PULS LATA!” – WAKACYJNY PROGRAM TELEWIZJI PULS!

Wakacje, gwiazdy polskiej muzyki, znakomita zabawa i dwóch zwariowanych reporterów! Telewizja Puls i marka Kasztelan zapraszają na wspólny projekt marketingowy „Puls lata!”. To rozrywkowy program wakacyjny, a poprowadzą go: Dominik Dąbrowski, czyli „Beton” z serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” oraz Patryk JanasDawidek z serialu TV Puls „Rodzinny interes”.
Puls lata!” – od czerwca tylko w TV Puls i PULS 2.

Program rozrywkowy „Puls lata!” to 11 tygodni znakomitej zabawy w Telewizji Puls i 22 wyjątkowe relacje z wakacyjnych imprez w całej Polsce! Gwiazdy polskiej muzyki, największe hity oraz dwóch szalonych, sympatycznych prowadzących. Dominik Dąbrowski i Patryk Janas odwiedzą z kamerą miejsca, gdzie bawią się Polacy – od Wodzisława Śląskiego, przez Szczecinek i Kołobrzeg po Łódź. Specjalnie dla widzów Telewizji Puls przeprowadzą relacje z imprez i koncertów, porozmawiają z artystami sceny muzycznej i widzami – a wszystko po to, by wspólnie poczuć Puls lata!

Dominik Dąbrowski na co dzień gra policjanta „Betona” w serialu TV PulsLombard. Życie pod zastaw”. Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 18:00, oraz w ramach sobotnich maratonów od godz. 10:00
Patryk Janas wciela się w młodego mechanika Dawidka w serialu TV Puls Rodzinny interes”. Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 16:00, oraz w ramach sobotnich maratonów od godz. 15:00.