Jesteś tutaj

Jesień w PULS 2! Hitowe seriale oraz najlepsze animacje.

PULS 2 ma się czym chwalić – lipiec okazał się dla PULS 2 najlepszym miesiącem od początku istnienia kanału! Wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej odnotował wynik na poziomie 6,82%SHR a w grupie komercyjnej 16-49 - 2,63% SHR.

Jesienią widzów PULS 2 czeka jeszcze więcej emocji i niespodzianek – z pewnością ucieszą ich nowe odcinki najlepszych seriali kryminalnych:

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” – 15. i 16. sezon podbijającego serca widzów na całym świecie serialu o grupie detektywów, którzy rozwiązują zawiłe zagadki. Premiery odcinków w PULS 2 w czwartki od 3 września o godz. 22.00!

Agenci NCIS” - premiera 13. sezonu. Światowy hit serialowy o pracownikach rządowej agencji NCIS, którzy badają kryminalne sprawy związane z Marynarką Wojenną.Premiery odcinków w PULS 2 od października !

FBI” – nowość w ramówce i premiera w TV ogólnodostępnej – trzymający w napięciu serial o pracy agentów FBI. Akcja, adrenalina i emocje w najlepszym wydaniu!Premiery odcinków w PULS 2 od października!

Wiele radości w PULS 2 znajdą najmłodsi widzowie w ramach codziennego pasma z najlepszymi animacjami Puls Kids, które od momentu rebrandingu w marcu br. daje kanałowi PULS 2 tytuł lidera wśród dzieci w wieku 4-12. Jesienią na dzieci i ich rodziców czekają bohaterowie znanych i uwielbianych seriali. Codziennie od poniedziałku do piątku od 06.45 do 20.00:

Mustang: Duch wolności” – znakomita animacja od DreamWorks Animation, z premierą 2. sezonu!

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” – hitowa animacja o przygodach dwojga z pozoru zwykłych uczniów, którzy za pomocą cudownych mirakulów zamieniają się w superbohaterów i ratują Paryż przed niecnym Władcą Ciem!

Psi Patrol” – hit wśród dzieci oraz rodziców, opowiadający o grupie sympatycznych szczeniaczków, które każdego uratują z opresji!

Smerfy” – premierowe odcinki o przygodach niebieskich mieszkańców lasu ucieszą małych i dużych widzów!

Ciekawski George” – perypetie niesfornej, uroczej małpki George’a i jej opiekuna, którym przyszło żyć w wielkiej metropolii. Premiera w TV ogólnodostępnej!

W weekendy PULS 2 zaprasza na najlepsze pełnometrażowe filmy animowane dla całej rodziny:

Zwierzogród” – nagrodzona Oscarem® znakomita animacja Walt Disney Pictures o tym, że wiara w siebie pomaga osiągać sukcesy - nawet jeśli jest się małym królikiem, który marzy o karierze policjantki w wielkim i nieprzyjaznym mieście. Doskonała pozycja dla całej rodziny!

Vaiana: skarb oceanu” – animacja Walt Disney Animation Studios o dzielnej Vaianie, która wyrusza na niebezpieczną wyprawę po oceanie, aby ocalić swoją wyspę przed zagładą. Dwie nominacje do Oscara® i znakomita ścieżka dźwiękowa!

Gdzie jest Dory” – spinoff popularnej animacji „Gdzie jest Nemo”. Ponownie wracamy do kolorowego świata morskich głębin, aby tym razem poznać historię zapominalskiej rybki Dory.

Dobry dinozaur” – Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios zapraszają na film twórców „W głowie się nie mieści”! Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń niemożliwa - młody dinozaur zaprzyjaźnia się z chłopcem, który pomaga mu wrócić do domu.

Ralph Demolka” – tym razem przenosimy się do świata…wirtualnego! Czarny charakter Ralph wyrusza w podróż przez różne gry komputerowe, by stać się pozytywnym bohaterem. Masa znakomitej zabawy dla całej rodziny gwarantowana! Animacja nominowana do Oscara®!

Zobacz co czeka na Ciebie jesienią w Telewizji Puls!