Jesteś tutaj

ALEKSANDER DOBA W SERIALU TV PULS „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

 

 W środę 22 kwietnia TV Puls zaprasza na premierę odcinka (294), w którym gościnnie wystąpi Aleksander Doba. Co takiego się wydarzyło, że Roman (Marcin Borchardt) napisał do słynnego podróżnika? I co wspólnego z całą perypetią miały odwiedziny Aleksandra Doby w szkole Julki?

Roman (Marcin Borchardt) znajduje koło lombardu porzucony baner z trasami wypraw Aleksandra Doby. Julka, która przyszła do lombardu, mówi, że znany podróżnik był u nich w szkole dwa dni wcześniej, właśnie z tym banerem. Beata (Małgorzata Szeptycka) podpowiada Romanowi, żeby napisał do sławnego kajakarza i zapytał, czy niczego nie zgubił.

Niedługo potem Aleksander Doba we własnej osobie staje w drzwiach lombardu! Jak zakończy się ta historia i dlaczego baner z podróży Aleksandra Doby znalazł się przed lombardem?

 „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

 „Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcja cieszy się ogromną popularnością – widzowie przyznali „Lombardowi…” trzy razy z rzędu Telekamerę Tele Tygodnia 2018, 2019 i 2020 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski i inni.