Jesteś tutaj

3. SEZON SERIALU „RODZINNY INTERES”!

Telewizja Puls pokaże 3. sezon serialu „Rodzinny interes” o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W rolach głównych występują m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marta Zgutczyńska, Dariusz Kordek i Marek Krupski. Zdjęcia na planie rozpoczynają się w lipcu. W oczekiwaniu na premierę nowych odcinków, Telewizja Puls zaprasza na fanpage serialu, gdzie widzowie mogą m.in. porozmawiać z aktorami na live chatach i obejrzeć internetowy miniserial „Rodzinny interes poza kamerą”.

Bohaterami serialu TV Puls „Rodzinny interes” są dwie rodziny, które nie tylko się przyjaźnią ale również prowadzą wspólny biznes. Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) są właścicielami warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek”, a ich żony – Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) prowadzą salon fryzjerski „Bella Ella”. W warsztacie pracuje niezastąpiony duet mechaników: Bronek (Roman Szczeblewski) i Dawidek (Patryk Janas), księgowość prowadzi Viola (Magdalena Modra-Krupska), zagląda tu też Dariusz Witter (Dariusz Kordek) – brat Ryśka. Znaczącą rolę w serialu odgrywa ekscentryczna ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska) oraz jej siostra Bożena (Marta Klubowicz) – odnaleziona po latach matka Wojtka.  Każdy odcinek przedstawia losy głównych bohaterów oraz inną historię klientów salonu i warsztatu – czasem  zabawną, czasem kryminalną a niekiedy nawet mrożącą krew w żyłach.

3. sezonie, do którego zdjęcia startują w lipcu, nie zabraknie emocjonujących wątków oraz nowych bohaterów. Jednym z nich będzie nowy pracownik salonu „Bella Ella”, kryjący tajemniczą przeszłość. Ela i Jola zmierzą się z małżeńskimi zawirowaniami, a Viola – z burzliwą przeszłością. Również Dawidek i Bronek będą przeżywali miłosne perypetie.  Producentem wykonawczym serialu jest Outset Films. 

W oczekiwaniu na premierę nowych odcinków, TV Puls zaprasza obecnie na emisje powtórkowe sezonu 1 i 2 – codziennie od poniedziałku do piątku od 16.00.

Aktywności w social mediach. Internetowy miniserial „Rodzinny interes poza kamerą”

Telewizja Puls i aktorzy serialu przygotowali dla widzów szereg niespodzianek na fanpage’u „Rodzinnego interesu”. W każdy wtorek o 16.00 fanów ucieszą live chaty z aktorami. Z kolei od 21 maja, w każdy czwartek o 20.00, można oglądać odcinki internetowego miniserialu „Rodzinny interes poza kamerą”, który aktorzy nagrywają telefonami komórkowymi. A w soboty – zabawne grafiki „Być jak…”.

Wszystkie aktywności na: https://www.facebook.com/RodzinnyInteres