Jesteś tutaj

20. MAZURSKA NOC KABARETOWA TYLKO W TV PULS!

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, drugi rok z rzędu zaprasza na Mazurską Noc Kabaretową! Jubileuszowa, 20. edycja imprezy, odbędzie się pod hasłem „Niech żyje widz”. Tradycyjnie wystąpią najpopularniejsze, uwielbiane przez widzów polskie kabarety – wśród nich Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem a także Jerzy Kryszak i wielu, wielu innych! Transmisja na żywo w sobotę 7 lipca od godziny 20:00, tylko w TV Puls!

To będzie wyjątkowe widowisko! Najlepsi z najlepszych wystąpią na tegorocznej 20. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, którą na żywo pokaże TV Puls! Widzowie zobaczą wyjątkowe osobowości mazurskiej sceny: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienoralnych i Jerzego Kryszaka w innym niż na co dzień wydaniu. Niezwykły ruch sceniczny zaprezentuje formacja Fair Play Crew. Dodamy do tego Artura Andrusa i Grupę Mo Carta w szczytowej formie oraz znakomitych prowadzących – w tej roli sprawdzony duet: Marcin Wójcik (Ani Mru-Mru) i Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju). Nie zabraknie laureatów ostatnich lat Przeglądu Kabaretów PAKA: pojawi się Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn i fantastyczny kabaretowy duet Fifa Rafa!

Reżyseria: Beata Harasimowicz, kierownictwo muzyczne: Marcin Partyka

 Mazurska Noc Kabaretowa to jedna z największych, najbardziej prestiżowych imprez rozrywkowych w Polsce. Od 20 lat gromadzi miliony widzów przed telewizorami i tysiące na widowni, stając się liderem na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Nie ulega wątpliwości, że impreza ta czyni z Mazur letnią stolicę dobrego humoru, a fakt, że kabareton na żywo emituje TV Puls powoduje, że amfiteatr nad mrągowskim jeziorem Czos staje się jednym z bardziej znanych miejsc na mapie turystycznej Polski.