Jesteś tutaj

ZOO

Odcinki

  • Silence of the cicadas, Thesezon 1, odc. 3Jackson i Abraham udają się do Japonii, aby odnaleźć tam pozostałości badań prowadzonych przez ojca Jacksona, w których analizował zachowania zwierząt. Jamie natomiast przekonuje Mitcha, żeby towarzyszył jej w podróży do rodzinnego domu w Luizjanie. Reporterka chce podzielić się z senatorem wynikami swoich badań na temat powodu dziwnych zachowań lwów. Tymczasem Chloe zostaje zatrudniona w Paryżu na stanowisko agenta wywiadu. Na początek ma zająć się atakami.
  • Pack mentalitysezon 1, odc. 4Drogi Jacksona, Mitcha, Jamie i Chloe łączą się, kiedy wszyscy zostają przydzieleni do śledztwa w sprawie morderstw ludzi przez dzikie zwierzęta. Sprawa zaczyna przybierać niebezpieczny obrót, ponieważ przypadki te zaczynają występować w różnych zakątkach świata. Kiedy zespół udaje się do Missisipi, aby przyjrzeć się atakowi wilka na więzienie, Abraham i Mitch próbują zastawić pułapkę na jednego z dzikich zabójców. Ekipa spotyka także agenta FBI, Bena, który wydaje się wiedzieć więcej niż w trakcie rozmów z Jacksonem.

Postacie

Opis

ZOO
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2015
Góra strony
16

Na całym świecie dochodzi do niewytłumaczalnych i wcześniej niespotykanych ataków zwierząt. Jackson Oz - badacz zachowań zwierząt – wraz z kilkoma innymi osobami zostaje zwerbowany do tajemniczego projektu. Jego celem jest odnalezienie przyczyny ataków i przeciwdziałanie eskalacji problemu. Czas działa na ich niekorzyść. W najgorszym wypadku agresywne zwierzęta mogą przejąć władzę na Ziemi. Czy uda im się to powstrzymać?

Obsada

Billy Burke, James Wolk, Kristen Connolly, Nonso Anozie, Nora Arnezeder

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Agenci NCIS (S4)

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą...

Agenci NCIS

Przygody Merlina

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na...

Przygody Merlina