Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Kobieta jest pośrednikiem pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Haunted Hero (odc. 47, sezon 3)
    dzisiaj, 10 sierpnia, 10:0018 40 min.
  • No Safe Place (odc. 48, sezon 3)
    dzisiaj, 10 sierpnia, 11:0018 40 min.
  • Weight Of What Was (odc. 49, sezon 3)
    dzisiaj, 10 sierpnia, 12:0018 45 min.

W najbliższym odcinku

Haunted Hero (sezon 3, odc. 47)

Przyjaciel Jima - Matt - wraca z Iraku, gdzie był na misji. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na zanik pamięci. Jedyną szansą, by mógł sobie cokolwiek przypomnieć jest Melinda, która musi skontaktować się ze smarłymi kolegami Matta z jednoski.

No Safe Place (sezon 3, odc. 48)

Tym razem Melinda musi pomóc duchowi, który nie może przejść na drugą stronę do momentu, kiedy osoba odpowiedzialna za jego śmierć nie wyraże skruchy. Okazuje się jednak, że nie będzie to tak łatwe jak wcześniej myślała Melinda.

Weight Of What Was (sezon 3, odc. 49)

U Melindy pojawia się jej przyrodni brat Gabriel, który próbuje ją namówić, aby odnalazła ich ojca. Niespodziewanie kobieta odkrywa podziemny świat mało przyjaznych duchów.

Double Exposure (sezon 3, odc. 50)

Melinda i profesor Payne spotykają się z profesor z Uniwersytetu Rockland. Wkrótce wychodzi na jaw, że kobieta miała romans z jednym ze swoich studentów. Niespodziewanie chłopak ginie. Melinda musi dowiedzieć się czy powodem jego śmierci był właśnie romans z profesorką.

Unhappy Medium (sezon 3, odc. 51)

Melinda spotyka mężczyznę, który podaje się za medium. Kobieta jest do niego sceptycznie nastawiona i uważa, że może być oszustem, jednak okazuje się, że może jej pomóc w rozwiązaniu pewnej sprawy.

Bad Blood (sezon 3, odc. 52)

Melinda stara się pomóc pewnemu mężczyźnie i jego córce, którzy są kontrolowani przez duchy. Te z kolei postanawiają zagrać z kobietą w grę dwudziestu pytań.

All Ghosts Lead To Grandview (sezon 3, odc. 53)

Jim i Melinda próbują pomóc uciekinierowi, który jest nawiedzany przez ducha. Okazuje się, że duch nie chce odejść ze względu na pewien prezent.

Holiday Spirit (sezon 3, odc. 54)

Tym razem Melinda zajmuje się sprawą ducha, który uważa, że jest Świętym Mikołajem. Niestety jego motywacja jego działań nie jest w porządku.

Slam (sezon 3, odc. 55)

Melinda musi zdobyć zaufanie koleżanki z klasy Neda, aby pomóc jej rozwiązać tajemnicę śmierci brata. Tymczasem Justin grozi Melindzie, że ujawni jej tajemnicę.

First Do No Harm (sezon 3, odc. 56)

Melinda wierzy, że Jim jest nawiedzany przez ducha mężczyzny, którego próbował uratować. Czy ma rację? Niespodziewanie dochodzi pomiędzy małżonkami do konfliktu.

Home But Not Alone (sezon 3, odc. 57)

Ned prosi Melindę o pomoc, kiedy zostaje ranny przez ducha, który nawiedza jego dziewczynę. Kiedy Melinda próbuje dowiedzieć się kim jest duch, jednak w trakcie występuję pewne kłopoty związane z rodziną dziewczyny Neda. Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.

Gravesitter, The (sezon 3, odc. 58)

Justin Yates znowu powraca i dręczy Melindę. Kobieta próbuje dowiedzieć się więcej na temat jego życia, dzięki czemu odkrywa tajemnicę, która może go ocalić.

Horror Show (sezon 3, odc. 59)

Melinda pomaga studentce, której ojciec był mentorem profesora Payne’a. Dziewczyna sądzi, że prześladuje ją duch. Czyj i dlaczego to robi?

Deadbeat Dads (sezon 3, odc. 60)

W mieście pojawia się stara znajoma profesora Payne’a. Wkrótce ponownie zjawia się urażony duch żony profesora. Czy Melindzie uda się przeprowadzić ją na drugą stronę?

Stranglehold (sezon 3, odc. 61)

Do życia Melindy powraca jej ojciec. Kobieta musi rozwiązać zagadkę tego co się z nim działo. Wkrótce odkrywa o nim zaskakujące informacje.

Pater Familias (sezon 3, odc. 62)

Melinda odkrywa prawdę o przeszłości swojej rodziny. Kobieta musi się także porozmawiać z matką na temat ojca. Ku jej zaskoczeniu w końcu dostaje odpowiedzi, na które czekała.

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.