Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Love Never Dies (odc. 23, sezon 2)
    wtorek, 17 września, 11:0012 40 min.
  • Love Never Dies (odc. 23, sezon 2)
    środa, 18 września, 10:0012 40 min.
  • Love Still Won't Die (odc. 24, sezon 2)
    środa, 18 września, 11:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Love Never Dies (sezon 2, odc. 23)

Melinda martwi się, że coś uniemożliwia Andrei przejście na drugą stronę. Melinda postanawia odwiedzić mieszkanie przyjaciółki, by czegoś się dowiedzieć. Niespodziewanie spotyka tam tajemniczego mężczyznę w czarnym kapeluszu, który próbuje przeciągnąć Andreę na swoją stronę. Melinda musi odnaleźć przyjaciółkę, dowiedzieć się co ją dręczy oraz pomóc jej spokojnie przejść na drugą stronę.

Love Still Won't Die (sezon 2, odc. 24)

Melinda przyłapuje nastolatka – Neda Banksa – na próbie kradzieży w swoim sklepie. Postanawia porozmawiać z matką chłopca i dowiedzieć się co mogło kierować chłopcem. Tymczasem do Melindy zgłasza się duch mężczyzny, który chce skontaktować się ze swoją żoną.

Drowned Lives (sezon 2, odc. 25)

W sklepie Melindy pojawia się para, która podejrzewa, że ich nowy dom może być nawiedzony. Wkrótce Melinda i Jim dostają on nich zaproszenie na kolację. Melinda postanawia wykorzystać tę okazję, żeby porozmawiać z duchem siedmiolatki i dowiedzieć się dlaczego prześladuje nowych mieszkańców domu. Wkrótce okazuje się, że o śmierć dziewczynki obwinia się jej brat. Melinda postanawia pomóc zmarłej dziewczynce i nowym mieszkańcom.

Ghost Within, The (sezon 2, odc. 26)

Melinda wybiera się z Delią na pchli targ. Kupuje tam niewielki zestaw ozdób. Zauważa jednak coś dziwnego. Szybko okazuje się, że przedmioty są nawiedzone przez ducha, który nie widzi i nie słyszy Melindy. Wkrótce kobieta doświadcza wizji, która zawiera przesłanie od ducha. Melinda decyduje się ponownie poprosić o pomoc profesora Payne’a.

Grave Matter, A (sezon 2, odc. 27)

Podczas pobytu na cmentarzu, Melinda spotyka ducha mężczyzny, który twierdzi, że został pochowany w niewłaściwym grobie. Duch prosi, aby kobieta odnalazła jego grób. Melinda postanawia pomóc mu spokojnie przejść na drugą stronę. Najpierw musi pogodzić ducha mężczyzny z jego najbliższymi. Nie będzie to jednak łatwe, a na jaw wyjdą kolejne zaskakujące fakty związane ze śmiercią mężczyzny.

Woman Of His Dreams, The (sezon 2, odc. 28)

Melinda postanawia odwiedzić swoją matkę. Pod jej nieobecność, Jim zaprasza do ich domu kolegów. Niespodziewanie zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Później mężczyzna zostaje nawiedzony we śnie przez ducha modelki. Okazuje się, że kobieta zmarła podczas operacji. Mężczyzna prosi o pomoc żonę.

Vicious Cycle, A (sezon 2, odc. 29)

Melinda i Jim wybierają się na kemping. Niespodziewanie coś zakłóca ich spokój. Okazuje się, że to duch kobiety, która poszukuje swojej córki. Wkrótce okazuje się, że kobieta porzuciła swojego męża i córkę. Melinda musi pomóc duchowi odnaleźć jej córkę.

Night We Met, The (sezon 2, odc. 30)

W miasteczku dochodzi do pożaru chińskiej restauracji, w wyniku którego ginie właściciel lokalu. Duch mężczyzny pojawia się u Melindy i prosi ją o pomoc. Chce, by na jaw wyszła prawda o podpalaczu.

Curse Of The Ninth, The (sezon 2, odc. 31)

Podczas koncertu w klubie, Melinda spotyka utalentowanego muzycznie kelnera. Okazuje się, że mężczyzna od śmierci swojego przyjaciela nie grał na ulubionej gitarze. Melinda zauważa, że jest on odwiedzany przez dwa duchy – zmarłego przyjaciela oraz ojca. Kobieta musi im pomóc.

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.