Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Crossing, The (odc. 2)
    jutro, 20 sierpnia, 10:0012 40 min.
  • Ghost, Interrupted (odc. 3)
    jutro, 20 sierpnia, 11:0012 40 min.
  • Ghost, Interrupted (odc. 3)
    środa, 21 sierpnia, 10:0012 40 min.

W najbliższym odcinku

Pilot (odc. 1)

Melinda Gordon ma niezwykły dar – potrafi nawiązywać kontakt z duszami zmarłych, którym pomaga przejść spokojnie na drugą stronę. Kiedy nadchodzi dzień ślubu Melindy i jej narzeczonego Jima Clancy’ego, niespodziewanie przychodzi do niej duch Paula Adamsa – żołnierza, który zginął podczas wojny w Wietnamie. Prosi kobietę, aby pomogła w odnalezieniu jego zwłok. Melinda postanawia skontaktować się z synem zmarłego mężczyzny.

Crossing, The (odc. 2)

Pewnego dnia Melinda widzi, że syn jej znajomych bawi się chłopcem o imieniu Kenny niedaleko przejazdu kolejowego. Okazuje się, że Kenny nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie żyje i jest duchem. Melinda musi pomóc mu oswoić się ze śmiercią.

Ghost, Interrupted (odc. 3)

Tym razem Melinda pomaga nastolatce, która leczy się w klinice psychiatrycznej. Okazuje się, że nawiedza ją duch siostry bliźniaczki, która zginęła w tragicznych okolicznościach. Melinda musi pomóc dziewczynie odzyskać dawny spokój.

Mended Hearts (odc. 4)

Melinda trafia na ducha młodego mężczyzny, który chce ocalić życie swojej narzeczonej. Okazuje się bowiem, że chłopak zginął podczas zawodów triathlonowych, a zrozpaczona jego śmiercią kobieta chce popełnić samobójstwo. Melinda decyduje się porozmawiać z dziewczyną.

Lost Boys (odc. 5)

Melinda poznaje duchy trójki chłopców, którzy przed pięćdziesięcioma laty zginęli w pożarze sierocińca. Jeden z nich czuje się odpowiedzialny za śmierć pozostałych. Okazuje się jednak, że za pożar odpowiada ktoś inny. Melinda musi przekonać ducha chłopca, że to nie jego wina i pomóc całej trójce spokojnie przejść do świata zmarłych.

Homecoming (odc. 6)

Po pomoc do Melindy zgłasza się duch chłopca o imieniu Jason, który zmarł po użądleniu przez pszczoły. Okazuje się, że chce odnaleźć swoją biologiczną matkę. Melinda postanawia mu pomóc.

Hope And Mercy (odc. 7)

Kiedy Melinda odwiedza w szpitalu swojego męża, niespodziewanie trafia na ducha młodej kobiety. Okazuje się, że zmarła ona z powodu powikłań po zabiegu chirurgicznym. Kobieta chce, aby Melinda pomogła jej mężowi uporać się z jej odejściem.

On The Wings Of A Dove (odc. 8)

Melinda odkrywa, że od pewnego czasu jej mąż jest prześladowany przez ducha mężczyzny, który zginął w wypadku karetki. Okazuje się, że zmarły mężczyzna chce, aby przebaczyli mu rodzice człowieka, którego zamordował. Do tego chce pojednać się ze swoimi najbliższymi. Kobieta postanawia mu pomóc.

Voices (odc. 9)

Tym razem Melinda trafia na ducha Lacy – matki nastolatka o imieniu Kirk. Okazuje się, że po śmierci kobiety, jej syn jest załamany. Duch Lacy próbuje skontaktować się z synem. Melinda postanawia pomóc zarówno zmarłej kobiecie, jak i jej synowi.

Ghost Bride (odc. 10)

Duch niedoszłej żony prześladuje nową narzeczoną męża. Martwa kobieta prześladuje dziewczynę, ponieważ nie może znieść myśli, że jej wybranek zakochał się w kimś innym. Nawiedzanie doprowadza do tego, że dziewczyna zaczyna podejrzewać narzeczonego o to, że wciąż kocha zmarłą, która zginęła w wypadku w drodze na wesele. Melinda chce naprawić relacje między przyszłą panną młodą, a jej narzeczonym oraz uświadomić ducha narzeczonej, że powinna pozwolić żyć dalej swojemu ukochanemu, bo to pomoże jej przejść na drugą stronę.

Shadow Boxer (odc. 11)

Melinda widzi ducha kobiety, która nie może spokojnie przejść do świata zmarłych, ponieważ ciągle martwi się o skłóconego męża i syna. Melinda decyduje się pomóc duchowi kobiety i pogodzić jej najbliższych.

Undead Comic (odc. 12)

Andrea przygotowuje się do występów w miejscowym klubie komediowym. Melinda natomiast spotyka tam grupę martwych komików, którzy przygotowują się do występu komediowego. Jej uwagę przykuwa jeden z komików, ponieważ wygląda na bardzo zmartwionego. Okazuje się, że pragnie on przypomnieć sobie, co doprowadziło go do samobójstwa. Melinda postanawia pomóc mu skomunikować się z jego dziewczyną, aby mógł w spokoju przejść na drugą stronę.

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.