Zabójcze umysły

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga...

PULS2
  • Penelope (odc. 54, sezon 3)
    dzisiaj, 24 stycznia, 23:0016 45 min.
  • True night (odc. 55, sezon 3)
    dzisiaj, 24 stycznia, 23:5516 40 min.
  • Birthright (odc. 56, sezon 3)
    poniedziałek, 28 stycznia, 20:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Penelope (sezon 3, odc. 54)

Załoga odkrywa, że Garcia ma być kolejnym celem seryjnego mordercy.

True night (sezon 3, odc. 55)

Słynny artysta komiksowy z Los Angeles angażuje się w poszukiwania seryjnego mordercy.

Birthright (sezon 3, odc. 56)

Zespół BAU wyrusza na wieś, gdzie bada serię morderstw uderzająco podobnych do nierozwiązanych spraw sprzed 20 lat.

3rd life (sezon 3, odc. 57)

Trwają poszukiwania dwóch nastolatków z Kalifornii. W toku śledztwa zostaje znalezione ciało jednego z nich. Zespół BAU musi stworzyć profil samobójcy i znaleźć go, zanim zabije kolejną ofiarę.

Limelight (sezon 3, odc. 58)

W jednym z kontenerów znaleziono ślady przygotowywania przerażających morderstw. Hotchner i jego załoga muszą stworzyć profil przyszłego zabójcy i złapać go, zanim będzie za późno.

Dameged (sezon 3, odc. 59)

Rossi postanawia powrócić do nierozwiązanego śledztwa sprzed 20 lat. Zespół BAU pomaga rozwikłać tajemnicę zabójstwa dwójki młodych rodziców.

Higher power, A (sezon 3, odc. 60)

Kiedy wskaźnik samobójstw w Pittsbughu znacznie wzrasta, załoga BAU zaczyna podejrzewać, że stoi za tym seryjny morderca. Czy śledztwo zmieni statystyki?

Elephant's memory (sezon 3, odc. 61)

Hotchner i jego załoga badają serię zabójstw, mającą miejsce w małym teksańskim miasteczku. Na liście podejrzanych znajduje się para nastolatków.

Opis

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga pomaga policji w ujęciu seryjnych morderców. Gdy zabójca jest nieuchwytny, a zebrane przez policję dowody okazują się niewystarczające, do akcji wkracza BAU. Tworząc portret psychologiczny przestępcy, są w stanie przewidzieć jego kolejne kroki. Czy grupa specjalistów faktycznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami w historii i odkryje tajemnice seryjnych morderców?

Aktualności