Jesteś tutaj

Zabójcze umysły

Odcinki

  • Big game, Thesezon 2, odc. 36Hotchner i pozostali członkowie zespołu obawiają się, że mają do czynienia z seryjnym zabójcą z poczuciem misji. Na linię alarmową dzwoni osoba, cytując biblijne wersety z Apokalipsy św. Jana, po czym popełnia samobójstwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej. Nieznany sprawca umieścił wideo pokazujące zabójstwa w Internecie. Hotchner, Morgan i Prentiss muszą ustalić, ile osób jest w rzeczywistości odpowiedzialnych za morderstwa, ponieważ na nagraniach rozmów z numerem alarmowym można usłyszeć różne głosy.
  • Revelationssezon 2, odc. 37Ściganie seryjnego zabójcy staje się sprawą osobistą, gdy poszukiwany sprawca porywa dr Reida. Hotchner, Gideon i reszta ekipy z przerażeniem obserwują jak Spencer poddawany jest torturom, ponieważ sadystyczny morderca nadaje relację na żywo przez Internet. Reid musi znaleźć sposób na skontaktowanie się ze swoim zespołem, zanim będzie za późno.
  • Fear and loathingsezon 2, odc. 38Zespół prowadzi sprawę seryjnych morderstw młodych Afroamerykanów. Dysponując niewielką ilością informacji oraz materiałami dowodowymi, które prowadzą donikąd, załoga musi szybko ustalić, czy przestępstwa są wynikiem działań rasistowskiego zabójcy, zanim dojdzie do problemów na większą skalę.
  • Distresssezon 2, odc. 39Załoga udaje się do Houston, w celu przeprowadzenia śledztwa w sprawie pozornie przypadkowych morderstw na placach budowy.Agenci uważają, że mają do czynienia z bezdomnym włóczęgą, który terroryzuje dzielnice miasta przeznaczone do rewitalizacji. Jednak po obejrzeniu zdjęć satelitarnych z miejsc zbrodni, zdają sobie sprawę, że w jednej z lokalizacji, nieznany podejrzany pozostawił sygnał SOS. To skłania ich do poszukiwań człowieka, który przeszedł wojskowe przeszkolenie. W międzyczasie koledzy z zespołu zauważają wyraźną zmianę w zachowaniu Reida.

Postacie

Opis

Zabójcze umysły
Rodzaj: 
kryminalny
/
Kraj: 
Kanada, USA
,
Rok produkcji: 
2006
Góra strony
16

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga pomaga policji w ujęciu seryjnych morderców. Gdy zabójca jest nieuchwytny, a zebrane przez policję dowody okazują się niewystarczające, do akcji wkracza BAU. Tworząc portret psychologiczny przestępcy, są w stanie przewidzieć jego kolejne kroki. Czy grupa specjalistów faktycznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami w historii i odkryje tajemnice seryjnych morderców?

Obsada

A. Cook, Kirsten Vangsness, Lola Glaudini, Mandy Patinkin, Matthew Gray Gubler, Paget Brewster, Shemar Moore, Thomas Gibson

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Agenci NCIS (S3)

serial kryminalny

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą...

Agenci NCIS

CSI: Kryminalne zagadki... (S6)

serial kryminalny

Szósty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Z archiwum policji

kryminalny

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji