Jesteś tutaj

Zabójcze umysły

Odcinki

  • North mammonsezon 2, odc. 29Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga pomaga policji w ujęciu seryjnych morderców. Gdy zabójca jest nieuchwytny, a zebrane przez policję dowody okazują się niewystarczające, do akcji wkracza BAU. Tworząc portret psychologiczny przestępcy, są w stanie przewidzieć jego kolejne kroki. Czy grupa specjalistów faktycznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami w historii i odkryje tajemnice seryjnych morderców?
  • Empty planetsezon 2, odc. 30
  • Last Word, Thesezon 2, odc. 31Zespół prowadzi śledztwo w sprawie dwóch seryjnych zabójców w St. Louis, którzy rywalizują ze sobą o pierwszeństwo w popełnianiu zbrodni. Agenci zastawiają pułapkę, w celu ujęcia seryjnego mordercy znanego jako „Zabójca z Mill Creek”. Opierając się na jego profilu, planują zrobić z jego aresztowania wydarzenie medialne, które pomoże w złapaniu drugiego przestępcy.
  • Lessons learnedsezon 2, odc. 32Gideon, dr Reid i agentka Prentiss jadą do Zatoki Guantanamo, by przesłuchać więzionego tam przywódcę uśpionej komórki terrorystycznej. Mężczyzna znajduje się w posiadaniu cennych informacji, które mogą pomóc w powstrzymaniu poważnej katastrofy o krajowym zasięgu.
  • Sex, birth, deathsezon 2, odc. 33Dr Spencer Reid podejrzewa, że pewien młody człowiek, który poprosił go o pomoc, może być sprawcą wielu morderstw. Mężczyzna opisywał mu swoje fantazje na temat zabijania prostytutek. Gdy kilka z nich zostaje zamordowanych na terenie Waszyngtonu, znajomy Reida staje się głównym podejrzanym.
  • Profiler, profiledsezon 2, odc. 34Morgan wraca do rodzinnego Chicago, by odwiedzić swoją matkę. Zostaje jednak aresztowany przez miejscowe władze pod zarzutem zamordowania trzech chłopców. Gideon, Hotchner i pozostali członkowie zespołu spieszą, by być u jego boku i sprawdzić, co jest na rzeczy. Gdy Morgan stanowczo mówi Hotchowi, by nie grzebać w jego przeszłości, agenci zdają sobie sprawę, że ich przyjaciel może narobić sobie kłopotów.
  • No way out (part 1 of 2)sezon 2, odc. 35Zespół namierza seryjnego zabójcę w oddalonej restauracji na pustyni. Miejscowe władze są chętne do podjęcia działań, ale Gideon nalega, żeby poczekać, gdyż ma pewien plan. Gideon i Morgan korzystają z wyspecjalizowanych technik, by wydobyć informacje z podejrzanego. Pozostali członkowie zespołu analizują nieliczne, pozostawione przez Franka wskazówki.
  • Big game, Thesezon 2, odc. 36Hotchner i pozostali członkowie zespołu obawiają się, że mają do czynienia z seryjnym zabójcą z poczuciem misji. Na linię alarmową dzwoni osoba, cytując biblijne wersety z Apokalipsy św. Jana, po czym popełnia samobójstwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej. Nieznany sprawca umieścił wideo pokazujące zabójstwa w Internecie. Hotchner, Morgan i Prentiss muszą ustalić, ile osób jest w rzeczywistości odpowiedzialnych za morderstwa, ponieważ na nagraniach rozmów z numerem alarmowym można usłyszeć różne głosy.

Postacie

Opis

Zabójcze umysły
Rodzaj: 
kryminalny
/
Kraj: 
Kanada, USA
,
Rok produkcji: 
2006
Góra strony
16

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga pomaga policji w ujęciu seryjnych morderców. Gdy zabójca jest nieuchwytny, a zebrane przez policję dowody okazują się niewystarczające, do akcji wkracza BAU. Tworząc portret psychologiczny przestępcy, są w stanie przewidzieć jego kolejne kroki. Czy grupa specjalistów faktycznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami w historii i odkryje tajemnice seryjnych morderców?

Obsada

A. Cook, Kirsten Vangsness, Lola Glaudini, Mandy Patinkin, Matthew Gray Gubler, Paget Brewster, Shemar Moore, Thomas Gibson

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Agenci NCIS (S2)

serial kryminalny

Serial „Agenci NCIS" śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service...

Agenci NCIS

Z archiwum policji

kryminalny

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji

CSI: Kryminalne zagadki... (S5)

serial kryminalny

Piąty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Agenci NCIS: Los Angeles (S3)

serial kryminalny

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest...

Agenci NCIS: Los Angeles