Zabójcze umysły

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga...

PULS2
  • Fisher king part 2 of 2, The (odc. 23, sezon 2)
    czwartek, 25 października, 0:00
  • P911 (odc. 24, sezon 2)
    czwartek, 1 listopada, 23:00
  • Perfect storm, The (odc. 25, sezon 2)
    czwartek, 1 listopada, 0:00

W najbliższym odcinku

Fisher king part 2 of 2, The (sezon 2, odc. 23)

Gideon jest podejrzany o zamordowanie swojej dziewczyny. Potajemnie próbuje złapać seryjnego mordercę na własna rękę.

P911 (sezon 2, odc. 24)

Były profiler, pracujący obecnie dla FBI, pomaga zespołowi w poszukiwaniu więzionego chłopca, przeznaczonego do sprzedaży pedofilom. Czy uda im się rozwiązać sprawę zanim będzie za późno?

Perfect storm, The (sezon 2, odc. 25)

Gideon i Hotchner prowadzą dochodzenie w sprawie serii morderstw, które najprawdopodobniej zostały popełnione przez dwie współpracujące ze sobą osoby. Po każdym incydencje, sprawcy publikują DVD, w którym pokazują psychiczne znęcanie się nad rodzinami ofiar.

Opis

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga pomaga policji w ujęciu seryjnych morderców. Gdy zabójca jest nieuchwytny, a zebrane przez policję dowody okazują się niewystarczające, do akcji wkracza BAU. Tworząc portret psychologiczny przestępcy, są w stanie przewidzieć jego kolejne kroki. Czy grupa specjalistów faktycznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami w historii i odkryje tajemnice seryjnych morderców?

Aktualności