Jesteś tutaj

Wikingowie

Odcinki

  • Death All 'Roundsezon 4, odc. 9Wikingowie w końcu zdobywają rzekę. Aetheuwulf i Alfred docierają do Rzymu. Erlendur wykonuje ruch przeciwko Björnowi. Sigurd dokonuje makabrycznego odkrycia. Ecbert zostaje ukoronowany na króla Mercji.
  • Last Ship, Thesezon 4, odc. 10Zawzięta bitwa pomiędzy Wikingami a Frankami nagle przeradza się w walkę Ragnara i Rollo. Jej wynik zadecyduje o losie braci.
  • Outsider, Thesezon 4, odc. 11Załamany i wyniszczony walką Ragnar przybywa do Kattegatu, gdzie obmyśla plan powrotu do Wessex, aby naprawić błędy przeszłości.
  • Vision, Thesezon 4, odc. 12Mimo wielu ostrzeżeń Ragnar przygotowuje swoją wyprawę do Wessex. Björn chce spełnić swoje marzenie o wyprawie nad Morze Śródziemne.

Postacie

Opis

Wikingowie
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
Irlandia
,
Rok produkcji: 
2016
Góra strony
16

Wikingowie powracają. Tym razem jeszcze bardziej zaślepieni pychą, podzieleni i  niebezpieczni. Szukają zemsty w imieniu swych bogów i krewnych. Po przegranej przez wikingów bitwie o Paryż po wieloletniej tułaczce Ragnar powraca do Kattegat. Uruchamia to łańcuch zdarzeń, których nikt nie był sobie w stanie wyobrazić.

Obsada

Alexander Ludwig, Alexander Skarsgård, Alyssa Sutherland, Clive Standen, Katheryn Winnick, Linus Roache, Travis Fimmel

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Agenci NCIS (S4)

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą...

Agenci NCIS

ZOO

Na całym świecie dochodzi do niewytłumaczalnych i wcześniej niespotykanych ataków zwierząt. Jackson Oz - badacz zachowań zwierząt – wraz z kilkoma...

ZOO

Przygody Merlina

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na...

Przygody Merlina