Słodka miłość

„Słodka miłość” to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Nieoczekiwane zdarzenia, wielkie uniesienia, romantyczne chwile. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Słodka miłość (odc. 46)
    jutro, 20 maja, 6:0012 50 min.
  • Słodka miłość (odc. 47)
    wtorek, 21 maja, 6:0012 50 min.
  • Słodka miłość (odc. 48)
    środa, 22 maja, 6:0012 50 min.

W najbliższym odcinku

Słodka miłość (odc. 46)

Marcos ma pewne wątpliwości związane z tym co zobaczył. Postanawia wrócić do pracy, żeby móc rozwiązać tę zagadkę. Julian przeprowadza się do nowego mieszkania. Natomiast zdesperowana Gaby próbuje odebrać sobie życie.

Słodka miłość (odc. 47)

Marcos odzyskuje pracę u Bandich, dzięki czemu ma oko na Lorenzo. Narzeczony Victorii nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy, udaje jednak przed wszystkimi, że między nim a szoferem wszystko jest w porządku. Lucas, chcąc wzbudzić zazdrość w Brendzie, całuje Flor i nazywa ją swoją dziewczyną.

Słodka miłość (odc. 48)

Victoria dziwi się, że między Lorenzo a Marcosem nie dochodzi do żadnego konfliktu. Gaby udaje się powstrzymać Juliana przed przeprowadzką. Mężczyzna boi się zostawić Nano pod jej opieką. Nadchodzi pierwsza walka Lucasa. Chłopak zaprasza Flor do kibicowania.

Słodka miłość (odc. 49)

Ciąża Angeles jest zagrożona. Lorenzo postanawia przerwać podróż z Victorią, by zaopiekować się matką swojego dziecka.

Słodka miłość (odc. 50)

Victoria ma uczestniczyć w bardzo ważnej konferencji. Lorenzo nie może jej towarzyszyć, dlatego Marcos postanawia zastąpić swojego rywala. Ku zaskoczeniu wszystkich, jego prezentacja spodoba się publiczności. W międzyczasie Brenda zabiera Rosę do szpitala. Julian ostatecznie się wyprowadza. Gaby jest załamana, co więcej, Nano wdaje się w szkolną bójkę.

Słodka miłość (odc. 51)

Marcos i Victoria zmuszeni są zostać na noc w hotelu, ku ich ogromnemu zdziwieniu, dostają pokój z jednym łóżkiem. Natacha wyznaje matce, że zakochała się w Julianie. Elena nie kryje niezadowolenia.

Słodka miłość (odc. 52)

Julian wyznaje Natachy, że nie jest biologicznym ojcem Nano. W międzyczasie Victoria dowiaduje się o poronieniu Angeles. Gdy odwiedza koleżankę, wpada na Lorenzo. Noelia odkrywa tajemnicę ojca.

Słodka miłość (odc. 53)

Lucas widzi okazujących sobie czułość Brendę i Ciro. Victoria odwiedza Angeles. Spotyka tam Lorenzo. Między kochankami dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Słodka miłość (odc. 54)

Victoria ma coraz większe obawy co do swojego związku z Lorenzo. Marcos przeprowadza poważną rozmowę z Noelią. Elena podsłuchuje zwierzenia córki, która żali się Emilio. Kobieta jest przekonana, że to właśnie jej pracownik stoi za wątpliwościami córki. Brenda oraz Lucas z Flor zjawiają się na imprezie w barze Terco. Najmłodsza córka Bandi cierpli, gdy widzi ukochanego z siostrą Marcosa.

Słodka miłość (odc. 55)

Victoria w rozmowie z Lorenzo oświadcza, że chce zrezygnować z wesela. Mężczyzna postanawia zerwać wszelkie kontakty z Angeles. Wszyscy w rezydencji już wiedzą, że Natacha spotyka się Julianem. Brenda prosi Emilio, aby wrócił do domu. Gaby, widząc Natachę i Juliana razem, wścieka się i atakuje dziewczynę na oczach wszystkich.

Opis

„Słodka miłość” to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Nieoczekiwane zdarzenia, wielkie uniesienia, romantyczne chwile, pasja, wielkie rozstania i spektakularne powroty towarzyszą naszym bohaterkom od samego początku.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria (Carina Zampini) dostaje w spadku po ojcu firmę produkującą cukierki. Jej matka Elena (María Valenzuela) nie chce mieć nic wspólnego z tym interesem. Victoria ma dwie siostry, Natacha mieszka za granicą, a Brenda jest jeszcze za młoda do prowadzenia biznesu. Z pomocą Victorii przychodzi jej chłopak Lorenzo (Segundo Cernadas).

Przede wszystkim jest to opowieść o trzech siostrach, które z biegiem czasu dostrzegają, że wspólnymi siłami mogą osiągnąć więcej. Kiedy relacje między nimi zaczynają się poprawiać, znika rywalizacja, a na jej miejsceu pojawia się chęć współpracy przy osiąganiu celów, zaczynają wspólnie, ramię w ramię prowadzić rodzinny interes. Dobre stosunki między siostrami wpływają na rozwój firmy, która zaczyna się rozwijać. Dziewczyny zyskują bardzo wiele, a najważniejszym jest to, że stają się szczęśliwe.

Jak wielka musi być miłość by przetrwać wszystkie zawirowania? Tego dowiecie się z tej przepięknej opowieści, która potrafi zauroczyć i sprawić, że zostanie zapamiętana na długi czas.