Rodzinny interes

Akcja rozgrywa się w warsztacie samochodowym i salonie kosmetycznym. Oba biznesy prowadzą zaprzyjaźnione ze sobą rodziny – Majewscy i Wrzoskowie.

Oglądaj w

TV Puls
  • Wymarzona szefowa (odc. 83, sezon 2)
    jutro, 18 listopada, 9:00N12 45 min.
  • Wymarzona szefowa (odc. 83, sezon 2)
    jutro, 18 listopada, 16:0012 45 min.
  • Idealny facet (odc. 84, sezon 2)
    jutro, 18 listopada, 17:0012 45 min.

Oglądaj online

Postaci

Elżbieta Wrzosek

Elżbieta Wrzosek

Żona Ryszarda

Razem z przyjaciółką Jolą prowadzi salon kosmetyczny „Bella Ella”, którego nazwa pochodzi od jej imienia. Lubi zarządzać firmą. Wszystko wie najlepiej, tym samym przypisuje sobie często rolę przywódcy – co nie zawsze podoba się Joli. 

Krótko trzyma Ryszarda. Jest władcza i zazdrosna - zwłaszcza o księgową z firmy męża, Violę. Bywa przytłaczająca dla córki Mirelli. 

Dynamiczna i temperamentna. 

 

Mirella Wrzosek

Mirella Wrzosek

Jedyna córka Ryszarda i Eli

Skończyła technikum fryzjerskie, ale nie czuje, że to jej powołanie. Ma bardzo dobrą relację z ojcem, któremu zwierza się z problemów. Matka ją dominuje - nie wierzy, że Mirella ma pomysł na siebie, dlatego wciąż próbuje układać jej życie. Przez to dziewczyna czuje się zagubiona. 

Skrycie marzy o wielkiej, prawdziwej miłości. 

 

Wojciech Majewski

Wojciech Majewski

Wychowanek tego samego domu dziecka co Ryszard

Mąż Joli i ojciec 17–letniego Sebastiana. 

Pełnił wysokie stanowisko w fabryce samochodów, ale praca wyniszczyła go psychicznie przez ciągły stres. Z dnia na dzień rzucił posadę i razem z Ryszardem otworzył warsztat samochodowy. Ma żyłkę biznesową - tam, gdzie widzi okazję, korzysta z niej, często zanim skonsultuje się z Ryszardem. W ostatnich odcinkach pierwszego sezoniu dowiedział się, że jego matka żyje. 

Urokliwy, temperamentny, czasem porywczy. Podoba się kobietom. 

 

Jola Majewska

Jola Majewska

Żona Wojtka

Miała ambitne plany na przyszłość, jednak od pierwszego wejrzenia zakochała się w Wojtku i jemu podporządkowała swoje życie. 

Wspólniczka i przeciwieństwo Eli. Bardzo dobra fryzjerka, ale przez swój brak zorganizowania drażni Elżbietę. Na tym polu dochodzi do częstych mini konfliktów między kobietami. 

Ma bardzo dobrą relację z Mirellą, co jest powodem skrywanej zazdrości ze strony Elżbiety. Martwi się o syna Sebastiana, jednak ma z nim lepszy kontakt niż Wojtek. 

Klientki bardzo ją lubią i często się jej zwierzają. 

Sebastian Majewski

Sebastian Majewski

Nastoletni syn Wojtka i Joli

Przechodzi okres buntu, a jego rodzice wciąż zderzają się z jego wybrykami. Chodzi własnymi drogami, wymyka się wszelkim regułom i zasadom. Tak próbuje zwrócić na siebie uwagę ojca, z którym ma niełatwą relację. Skrycie zakochany w córce przyjaciół swoich rodziców, Mirelli.

 

Bronisław Majcherek

Bronisław Majcherek

Pracownik warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Oddany swoim szefom, jest jak członek rodziny. Ma bardzo dobrą relację z młodszym mechanikiem, Dawidem.

Znany ze swoich śmiesznych powiedzonek, np.: „gdzie kucharek 6, tam 007 zgłoś się”, „tym chata bogata, co ukradnie tata”, „na pochyłe drzewo to Salomon nie naleje”, „jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj”, „cicha woda po kisielu”, „kto pod kim dołki kopie, ten szybko awansuje”. Wdowiec, często wspomina swoją żonę Halinę. 

 

Dawid Rączka

Dawid Rączka

Młodszy pracownik warsztatu

Jeszcze się uczy pod okiem Bronka, częściej asystuje przy naprawach niż dostaje coś samodzielnego. Wesoły i pogodny, w rzeczywistości ma trudną sytuację w domu, z której nikomu się nie zwierza. Atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma duże powodzenie u płci przeciwnej. Lubi się zabawić, ale nie wykorzystuje dziewczyn. Wciąż czeka na prawdziwą miłość. 

Violetta Zajączkowska

Violetta Zajączkowska

Księgowa warsztatu samochodowego

Bardzo atrakcyjna, przesadnie eksponuje swoją kobiecość. Drapieżna z wyglądu, zawsze wyzywająco ubrana i umalowana. 

Lubi robić wrażenie na mężczyznach - to daje jej poczucie pewności siebie. Na złość Eli próbuje uwieść Ryszarda. Nie ma zbyt dobrej relacji z drugim właścicielem warsztatu – Wojtkiem. 

Sprytna i przebiegła. 

 

Klaudia Zubczyk

Klaudia Zubczyk

Pomoc fryzjerska w salonie Eli i Joli, stylizuje paznokcie

Dobry pracownik, ale zdarzają się jej wpadki. Często pochłania ją zawartość telefonu – media społecznościowe, komunikatory itp. Klaudia została wychowana przez swoją babcię. Mieszka w mieszkaniu po niej i utrzymuje się ze skromnej pensji manikiurzystki oraz pomocy w „Bella Ella”. 

Wesoła i wygadana. 

 

Dariusz Witter

Dariusz Witter

Popularny aktor

znany szerszej publiczności z udziału w filmach i serialach. Wraz z żoną Anną przeprowadził się na przedmieścia, aby odpocząć od show biznesu. Kocha dobre i drogie samochody. Często pojawia się w warsztacie „Majewski i Wrzosek”, aby móc pełniej rozwijać swoją pasję, jaką jest motoryzacja. 

Celebryta o dobrym sercu, nie brak mu fantazji i splendoru.

 

Ciotka Jadwiga

Ciotka Jadwiga

Przyjeżdża niespodziewanie do Majewskich i podaje się za siostrę matki Wojtka.

Wywołuje niemały szok, ponieważ Wojtek i jego rodzina żyją w przekonaniu, że mężczyzna nie ma żadnej rodziny.  Nie lubią się z Jolą, co niejednokrotnie prowadzi do kłótni. Jadwiga staje też pomiędzy małżonkami. Wojtek ma do niej duży sentyment. To w końcu jego jedyna rodzina.

Bożena

Bożena

Matka Wojtka. Oboje nie wiedzieli o swoim istnieniu. Jak wpłynie to na ich relacjie w drugiem sezonie? 

Ryszard Wrzosek

Ryszard Wrzosek

Wychował się w domu dziecka

Od zawsze marzył o pełnej i prawdziwej rodzinie. Od najmłodszych lat opiekuńczy w stosunku do innych - owocem tej postawy jest przyjaźń z innym wychowankiem tego samego domu dziecka, Wojtkiem. Razem z nim prowadzi warsztat samochodowy „Majewski i Wrzosek”. Dowiedział się niedawno, że jego bratem jest Dariusz Witter. 

Zdominowany przez swoją żonę Elżbietę. Mają 25-letnią córkę Mirellę. 

Ciepły, stabilny i opanowany. Nieco naiwny i  łatwowierny. 

W najbliższym odcinku

Nawiedzony dom (sezon 2, odc. 76)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża Marian. Mężczyzna zasnął za kierownicą i wjechał w barierki, w wyniku czego uszkodził swój samochód. Mężczyzna wygląda na bardzo przemęczonego. Twierdzi, że przyczyną jego stanu są … duchy, nawiedzające kamienicę, w której mieszka. Mechanicy nie traktują poważnie słów klienta, jednak postanawiają pomóc mężczyźnie w rozwiązaniu problemu. Nie dlatego, że uwierzyli w fantastyczne historie o nadprzyrodzonych siłach, ale dlatego, że są pewni, iż za dramatem mieszkańców stoi bezwzględny człowiek… Z kolei Klaudia (Andrea Lasota) umówiła się na randkę przez internet z Tadkiem, który w rzeczywistości w ogóle nie przypomina chłopaka ze zdjęcia, co więcej – szczerze przyznaje się do „oszustwa”. Jest jednak pewny, że przekona Klaudię do siebie i ta się w nim zakocha. Z kolei dziewczyna liczy na to, że po niefortunnej „randce” więcej nie zobaczy chłopaka na oczy. Jednak ten pojawia się ponownie w życiu Klaudii oraz… Joli (Marta Zgutczyńska), Eli (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jadwigi w bardzo nietypowych okolicznościach. Tymczasem Dariusz (Dariusz Kordek) i Ela jadą po nowego olditmera. Wspólna podróż niesie ze sobą wiele pokus… Bożena (Marta Klubowicz) pociesza Jolę, która czuje się nierozumiana i zaniedbywana przez Wojtka (Marek Krupski).

Rocznica śmierci (sezon 2, odc. 77)

Do salonu „Bella Ella” zgłasza się Marta, która chce zostać praktykantką. Kilka dni później okazuje się, że dziewczyna nadużywa alkoholu i nie przykłada się w pracy. Klaudia (Andrea Lasota) dowiaduje się, że dziewczyna ucieka w używki, próbując zapomnieć o tragicznych wydarzeń sprzed lat. Spotkanie W warsztacie „Majewski i Wrzosek” zbieracz złomu Józek przywozi stary fotel samochodowy, w którym mechanicy znajdują skarb. Cenne precjoza pomogą ich właścicielce Helenie zakończyć historię, której początek sięga młodości jej rodziców. Pomoc w rozwikłaniu rodzinnej tajemnicy starszej pani sprowokuje Violę (Magdalena Modra-Krupska) i Wojtka (Marek Krupski), by spojrzeli na siebie inaczej, niż przez sprawy zawodowe. Dawid (Patryk Janas) zostaje zaproszony przez Ewę na bankiet.. Czy młody mechanik znajdzie wspólny język z przedstawicielami innego zawodu?

Fatalne zauroczenie (sezon 2, odc. 78)

Kolega Dawida (Patryk Janas), Patryk, przywozi do warsztatu samochód, który ktoś mu systematycznie uszkadza. Mężczyzna jest również prześladowany w mediach społecznościowych. Jego żona Wiktoria w pewnym momencie zaczyna wierzyć, że związała się ze zwyrodnialcem. Mechanicy postanawiają pomóc Patrykowi dowiedzieć się kto chce mu zniszczyć życie . W salonie Jola (Marta Zgutczyńska) ma nietypową klientkę: 59-letnią Wandę, która cierpi na zespół Tourette’a. Kobieta i jej bliscy muszą na co dzień zmagać się z reakcją ludzi, którzy nie rozumieją symptomów tej ciężkiej choroby. Dzięki pomocy fryzjerki i jej współpracowniczek starsza pani może cieszyć się rodzinną uroczystością, o której marzyła, gdy została babcią. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) coraz lepiej dogaduje się z bratem swojego męża, Darkiem Witterem (Dariusz Kordek). Kobieta przeżywa jednak rozczarowanie, gdy okazuje się że mężczyzna oprócz niej spotyka się również z innymi kobietami. Bożena (Marta Klubowicz) krok po kroku przypomina sobie wydarzenia sprzed lat…

Moje dziecko (sezon 2, odc. 79)

36-letnia Elwira umawia wizytę w salonie „Bella Ella”. Po wyjściu z salonu słychać jej krzyk, okazuje się, że ktoś porwał jej dziecko – 3-miesięczną Tosię, którą zostawiła na dworze w wózku. Pomimo nalegania fryzjerek, kobieta nie chce zgłosić sprawy na policję. Twierdzi, że wie, kto stoi za porwaniem i że z mężem odnajdą córkę. Czy Elwira miała racje? Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża 64-letnia Danuta, która prosi mechaników o naciągnięcie linki hamulcowej, gdyż w stacji kontroli pojazdów diagnosta nie chciał jej podbić przeglądu. Okazuje się jednak, że linka jest naciągnięta. Ku zdziwieniu mechaników Danuta przyjeżdża kolejny i kolejny raz, twierdząc, że diagnosta nie chce dopuścić jej samochodu do ruchu. Dlaczego?W jaki sposób Bronek (Roman Szczeblewski) będzie zamieszany w sprawę? Wojtek (Marek Krupski) wymiguje się o wyjazdu na romantyczny weekend z Jolą (Marta Zgutczyńska). W małżeńskich problemach próbuje pomóc Bożena (Marta Klubowicz). Czy jej rady pomogą? Jak zakończą się odwiedziny Wojtka u Violi (Magdalena Modra-Krupska)?

Cena sławy (sezon 2, odc. 80)

60 - letnia Olga, niegdyś znana aktorka, przyjeżdża do warsztatu „Majewski i Wrzosek” na przegląd samochodu. Dariusz (Dariusz Kordek) – dawny znajomy Olgi – obiecuje, że pracownicy zajmą się jej pojazdem jak należy, tymczasem on zaprasza ją na kawę do siebie do domu. Olga nie wygląda dobrze, jest zmęczona i schorowana. Kobieta stara się to ukryć, ale Dariusz widzi, że znajoma ma poważne problemy zdrowotne.Wkrótce po samochód Olgi zgłasza się jej agent – Michał, bardzo niesympatyczny mężczyzna. Niedługo po wizycie w warsztacie Olga ma wypadek. Winą za zdarzenie agent aktorki obarcza mechaników, którzy – jak twierdzi – nie naprawili jak należy samochodu! Witter z Wojtkiem (Marek Krupski) przesłuchują mechaników. Ci zapewniają, że zrobili wszystko jak należy. Sprawa robi się bardzo poważna, w warsztacie pojawia się policja. Dariusz postanawia zrobić wszystko, żeby dowieść niewinności Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski). Prowadzi swoje prywatne śledztwo. Jaka okaże się prawda? Tymczasem do salonu „Bella Ella” przychodzi 16 – letnia Ada. Dziewczyna chce się umówić na super fryzurę, która ma pomóc jej w zdobyciu tytułu miss szkoły. Kolejnego dnia, podczas wizyty, nastolatka nie czuje się dobrze - boli ją brzuch, kręci jej się w głowie. Wkrótce upada na podłogę i wymiotuje. Jola (Marta Zgutczyńska), podnosząc dziewczynę, odkrywa, że ta jest totalnie rozpalona, musi mieć wysoką gorączkę… Fryzjerki postanawiają wezwać pogotowie.

Nie zostawiaj mnie (sezon 2, odc. 81)

W salonie fryzjerskim „Bella Ella” pojawia się 42-letnia Marta, która od progu kipi złością. Jadwidze udaje się ustalić, że kobieta przygotowuje się do ślubu swojego byłego męża, Filipa. Na uroczystość jest zaproszona wraz z 11-letnią córką Natalią. Jednak stan zdrowia dziewczynki zaczyna się pogarszać, a matka jest przekonana, że to narzeczona mężczyzny, Izabella, chce się pozbyć dziecka z życia partnera. Zdaniem Filipa, jego córka i przyszła macocha świetnie się dogadują. Jednak Natalia po raz kolejny ląduje w szpitalu. Jaka jest prawda? Do Warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża laweta z zepsutym samochodem. Ku zaskoczeniu mechaników właściciel pojazdu, Karol,nie ma pojęcia ani o swoim aucie, ani o dokumentach, które powinien posiadać. Bronek (Roman Szczeblewski) uważa, że samochód został skradziony. Wieczorem Bronek przygotowuje w domu uroczystą kolację dla Dawida (Patryk Janas) i Ewy. Niespodziewanie w mieszkaniu pojawia się gość, który psuje miłą atmosferę.

Nauczycielski los (sezon 2, odc. 82)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża 42-letni Marek, który ma zdewastowany samochód. Dawid (Patryk Janas) rozpoznaje w kliencie nauczyciela szkoły, do której sam chodził. Gdy auto po raz kolejny zostaje uszkodzone, Dawid rozpoczyna prywatne śledztwo, które doprowadza go to do rozwiązania tajemnicy, w którą wplątana jest również, córka gnębionego nauczyciela – Aneta. O co może chodzić? W salonie „Bella Ella” ciotka Jadwiga nie ustaje w próbach znalezienia nowych usług, które staną się atrakcyjne nie tylko dla pań, ale i dla panów. Masaż, który zaczyna wykonywać przedsiębiorcza ciotka, doprowadza do wezwania pogotowia ratunkowego. Dawid próbuje naprawić relacje z Ewą, ale jej kolega-lekarz Fabian mu tego nie ułatwia. Tymczasem Bożena (Marta Klubowicz) próbuje jak najwięcej dowiedzieć się o swojej przeszłości od Jadwigi. Jednak jej siostra przekonuje ją, że nie ma za wiele do powiedzenia.

Wymarzona szefowa (sezon 2, odc. 83)

Do salonu przychodzi 25 – letni Błażej. Chłopak jest blondynem, jednak chce ufarbować włosy na czarno. Pracuje w lokalnej gazecie i ma szansę na awans. Szefowa kazała mu ufarbować włosy, bo według niej jego image nie nadaje się do występowania w lokalnej telewizji.Wkrótce okazuje się, że drastyczna zmiana fryzury to nie jedyny „dziwny” pomysł szefowej Aldony. Kobieta regularnie dokucza i poniża mężczyznęCzy Błażej poradzi sobie z przekraczającą wszelkie granice Aldoną? Fryzjerki, zainspirowane wizytą klientki prowadzącej ekologiczny tryb życia, wprowadzają w salonie „ekologiczne” rozwiązania: segregację śmieci. Tymczasem do warsztatu „Majewski i Wrzosek”, przyjeżdża na rowerze Natalia, która twierdzi, że jest znawczynią i miłośniczką oldtimerów. Zachwycona kobieta ogląda stare samochody. Wypytuje o ceny, szczegóły. Mówi, że mogłaby nawet zdecydować się na zakup kilku z nich. Nikt jej jednak nie wierzy, ponieważ kobieta zdecydowanie nie wygląda na kolekcjonerkę samochodów. Mechanicy, z pomocą Violi (Magdalena Modra-Krupska), pozbywają się niewygodnego gościa. Okazuje się jednak, że Natalia nie jest oszutką, a bardzo wpływową osobą i do tego znajomą Dariusza (Dariusz Kordek)… Co więcej, zaplanowała „zemstę” na warsztacie! Czy Dariuszowi uda się załagodzić sytuację? Wojtek (Marek Krupski) jest coraz bardziej zauroczony Violą, a Bożena (Marta Klubowicz) przypomina sobie przeszłość, ale… nie chce z nikim o tym rozmawiać.

Idealny facet (sezon 2, odc. 84)

Milena i Marcin przyjeżdżają na przegląd samochodu do warsztatu „Majewski i Wrzosek”. Okazuje się, że są oni parą z krótkim stażem, ale widać, że są w sobie szaleńczo zakochani. Marcin jest rozwodnikiem, prowadzi swój biznes. Chce też, by Milena poznała jego córeczkę – 1,5-roczną Hanię. Dla kobiety jest to sygnał, że Marcin myśli o ich związku poważnie. Wkrótce nawet Marcin wyznaje jej miłość. Jednak jeszcze tego samego dnia przestaje odpowiadać na jej wiadomości, nie odbiera też telefonu. Dlaczego? Tymczasem w salonie „Bella Ella” pojawia się matka Klaudii. Kobieta informuje córkę o śmiertelnej chorobie ojca. Okazuje się, że rodzice chcą, żeby dziewczyna (Andrea Lasota) została dawcą szpiku. Wojtek (Marek Krupski) i Viola (Magdalena Modra-Krupska) zaczynają coraz bardziej do siebie zbliżać. Tymczasem Lena (Mia Krupska), córka Violi, kolejny raz znika.

Odc. 85

W salonie „Bella Ella” Jola (Marta Zgutczyńska) i Klaudia (Andrea Lasota) starają się przekonać swoją klientkę, Aśkę, by spotkała się z nowo poznanym chłopakiem, Pawłem. Randka okazuje się udana, ale następnego dnia dziewczyna trafia do aresztu. Okazuje się, że młoda kobieta zaatakowała nożem swojego wujka, miejscowego polityka i filantropa. Przeciwko dziewczynie występuje nawet jej babcia.W niewinność Aśki wierzy tylko Paweł, który za wszelką cenę chce poznać prawdę. Fryzjerki wspierają go w tych działaniach. W warsztacie „Majewski i Wrzosek” za sprawą dwóch klientów – Mariana i Janusza – mechanicy poznają emocje związane z hodowlą rasowych gołębi. Dzięki przytomności umysłu Bronka (Roman Szczeblewski) i Dawida (Patryk Janas) nienawidzący się konkurenci odkrywają, że mają wspólnego wroga, a hodowla gołębi nie dla wszystkich jest fascynującym hobby. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) pomaga Darkowi Witterowi (Dariusz Kordek) rozwiązać problem związany z kobietą, która ma wobec niego dalekosiężne plany. Wojtek (Marek Krupski) przyznaje się Bożenie (Marta Klubowicz) do kryzysu w małżeństwie z Jolą (Marta Zgutczyńska). Niestety, tę rozmowę słyszy ktoś jeszcze…

Odc. 86

Warsztat „Majewski i Wrzosek” zostaje oskarżony przez 28-letniego Marka o nierzetelne wykonanie usługi. Przez źle naprawiony samochód mężczyzna spowodował wypadek. W lokalnych mediach rozpętuje się nagonka na warsztat, a przede wszystkim na Dawida (Patryk Janas) i współwłaściciela Dariusza Wittera (Dariusz Kordek). Z każdym kolejnym artykułem w miejscowej gazecie, odchodzą kolejni klienci warsztatu. Wojtek (Marek Krupski) i Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) wpadają na pomysł jak dotrzeć do prawdy i przekonać wszystkich, że mechanicy w niczym nie zawinili. W salonie „Bella Ella” ciotka Jadwiga po raz kolejny odkrywa swoje nieznane wcześniej umiejętności. Tym razem okazuje się tarocistką, która stawia karty, by zajrzeć w przyszłość klientów. Jednak gdy chce poznać własną przyszłość, wróżba niezupełnie spełnia jej oczekiwania. Sebastian (Kamil Gut) kłóci się z Violą (Magdalena Modra-Krupska), ale kobieta nie traktuje nastolatka zbyt poważnie. Mirella (Marlena Burian) dowiaduje się gdzie tak naprawdę Dawid ulokował swoje uczucia.

Odc. 87

W salonie „Bella Ella” pojawiają się dwie nastolatki – Nikola i Aśka. Dziewczyny są poddenerwowane, bardzo zależy im na czasie. Wkrótce fryzjerki zauważają siniaki i otarcia na szyi Nikoli, która tłumaczy, że spadła ze schodów. Chwilę później do salonu przychodzi nauczyciel wychowania fizycznego – Tomasz. Nikola jest przerażona jego obecnością, oskarża mężczyznę o molestowanie i gwałt. Wkrótce w salonie pojawia się jego żona, Aneta – germanistka, który uczy w tej samej szkole. Tomasz zapewnia ją o swojej niewinności, jednak po rozmowie z nastolatkami kobieta zaczyna wierzyć w jego winę. Tylko Klaudia (Andrea Lasota) ma wątpliwości czy to Nikola rzeczywiście jest ofiarą. Jaka jest prawda? Z kolei w warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawiają się dwie młode kobiety – Kamila i Agata. Sprawiają wrażenie przestraszonych. Mechanicy dochodzą do wniosku, że wygląda na to jakby przed kimś uciekały lub ukrywały się. Dawid (Patryk Janas) uważa, że mogą mieć problemy z prawem. Gdy do warsztatu dociera Adrian, podający się za męża Agaty, mechanicy nabierają pewności, że mają do czynienia z przestępstwem. Czy uda im się namówić kobiety do wyznania prawdy?

Odc. 88

Tomek wyjeżdża z warsztatu „Majewski i Wrzosek” po naprawie samochodu. Mężczyzna niemal potrąca idącą po ulicy Majkę. Dziewczyna wychodzi z tego bez szwanku, ale chłopakowi jest głupio i chce jej wynagrodzić to niezbyt miłe zdarzenie. Majka umawia się z nim na kawę. Zadowolony Tomek zabiera kobietę na randkę. Wkrótce udają się do mieszkania dziewczyny, w którym Tomek znajduje sporo swoich zdjęć zrobionych z ukrycia. Wygląda na to, że dziewczyna jest stalkerką. Jednak to dopiero początek jego kłopotów. Do salonu „Bella Ella” przychodzi biznesmen Rafał, który szuka swojej matki Wandy. Mężczyzna twierdzi, że wrócił wcześniej z zagranicznej podróży służbowej i nie może skontaktować się z matką, jej telefon nie odpowiada. Fryzjerki mówią mu, że Wanda była u nich ostatnio, robiła fryzurę, wyglądało na to, że u niej wszystko w porządku. Kilka godzin później spotykają przed salonem zdenerwowanego Rafała. Mężczyzna mówi, że w mieszkaniu Wandy napotkał bałagan, a na stole była kartka, na której było napisane „PIENIĄDZE”. Mężczyzna jest pewien, że jego matka została porwana dla okupu. Wynajmuje prywatnego detektywa. Śledztwo doprowadza do zaskakującego zakończenia historii. Jola (Marta Zgutczyńska) przekazuje w salonie zaskakującą wiadomość. Tymczasem Wojtek (Marek Krupski) również ma ważną informację dla Violi (Magdalena Modra-Krupska).

Odc. 89

Salon „Bella Ella” odwiedza przystojny Dżery, który zaprasza Klaudię (Andrea Lasota) na randkę. Dziewczyna jest pod wrażeniem przystojnego mężczyzny i niechcący wyjawia mu więcej niż powinna. Już następnego dnia okazuje się kim naprawdę jest Dżery i jakie plany ma wobec salonu. Klaudia chcąc ratować sytuację, tylko ją pogarsza. Jola (Marta Zgutczyńska) i Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) muszą więc stawić czoła groźnym bandytom, a Sebastian (Kamil Gut) wraz z kolegami wcielają się w rolę członków nielegalnej grupy przestępczej. Niestety, kłótnia między matką i synem doprowadzi do tragedii. Co takiego się wydarzy? Ela czeka na powrót Ryszarda (Ireneusz Dydliński), który po śmierci swojego chorego ojca, postanawia wrócić do domu.

Odc. 90

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się 34-letni Robert, który oddaje samochód do naprawy. Przy okazji spotyka się z Wojtkiem (Marek Krupski), którego zna od lat. Jednak Majewski przybity ostatnimi wydarzeniami nie jest w dobrym nastroju. Robert przyznaje się przed kolegą, że wdał się w romans, którego nie akceptuje jego matka. Jego wybranką jest 25-letnia Kamila, która kiedyś była związana z zabójcą. Koledzy osadzonego w więzieniu prześladują Roberta, który zaczyna podejrzewać, że i dziewczyna nie jest wobec niego lojalna. Szczera rozmowa wyjaśni problemy z jakimi borykają się kochankowie. Wojtek ma nadzieję na uratowanie swojego małżeństwa. Jednak w Joli (Marta Zgutczyńska) zachodzi przemiana, która zdaje się nieodwracalna.

Opis

Drugi sezon serialu Telewizji Puls, którego akcja rozgrywa się w warsztacie samochodowym i salonie kosmetycznym. Oba biznesy prowadzą zaprzyjaźnione ze sobą rodziny – Majewscy i Wrzoskowie. Każdy odcinek to inna historia klientów obu zakładów. Wśród barwnych bohaterów wyróżniają się pracownicy - przezabawny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas), i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski), przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska) czy sympatyczna kosmetyczka Klaudia (Andrea Lassota). Częstym gościem warsztatu samochodowego jest też celebryta Dariusz Witter (w tej roli Dariusz Kordek).

Konkurs

Wygraj z Telewizją Puls!

Oglądaj serial Rodzinny Interes i odpowiadaj na pytania.
Wygraj nawet 4000 zł złotych i spotkanie z bohaterem serialu!
Cena za SMS 3,69 z VAT
Organizator Mobiwin Sp. z o.o.

Regulamin Konkursu "Wygraj z Telewizją Puls"

Aktualności

Zobacz również