O programie

  • Dominik Dąbrowski

    Dominik Dąbrowski

    w serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” wciela się w postać policjanta „Betona”. Uwielbia sport – w szkole grał w koszykówkę, przez 11 lat trenował też futbol amerykański, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jego pasją jest również motoryzacja. Chciał być zawodowym żołnierzem, jak jego tata, ale po maturze nie było naboru do Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu, więc wstąpił w szeregi policji. Doświadczenie, które zdobył w pracy, przydaje mu się na planie serialu „Lombard…”.

  • Patryk Janas

    Patryk Janas

    lider i wokalista-solista w zespole „Deep Dance”, w serialu TV Puls „Rodzinny interes” gra młodego mechanika Dawidka. Jego hobby to bieganie, lubi również czytać książki i podróżować. Bardzo ceni sobie Hiszpanię, a dokładniej Baleary. Uwielbia tam spędzać czas, chociaż raz w roku, przede wszystkim ze względu na klimat, kulturę i kuchnię. W ubiegłym roku udało mu się tam nakręcić teledysk pt. "DEEP DANCE – Telepatia".

Wakacje, gwiazdy polskiej muzyki, znakomita zabawa i dwóch zwariowanych reporterów! Telewizja Puls i marka Kasztelan zapraszają na wspólny projekt marketingowy „Puls lata!”. To rozrywkowy program wakacyjny, a poprowadzą go: Dominik Dąbrowski, czyli „Beton” z serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” oraz Patryk Janas – Dawidek z serialu TV Puls „Rodzinny interes”. „Puls lata!” – od czerwca tylko w TV Puls i PULS 2. Program rozrywkowy „Puls lata!” to 11 tygodni znakomitej zabawy w Telewizji Puls i 22 wyjątkowe relacje z wakacyjnych imprez w całej Polsce! Gwiazdy polskiej muzyki, największe hity oraz dwóch szalonych, sympatycznych prowadzących. Dominik Dąbrowski i Patryk Janas odwiedzą z kamerą miejsca, gdzie bawią się Polacy – od Wodzisława Śląskiego, przez Szczecinek i Kołobrzeg po Łódź. Specjalnie dla widzów Telewizji Puls przeprowadzą relacje z imprez i koncertów, porozmawiają z artystami sceny muzycznej i widzami – a wszystko po to, by wspólnie poczuć Puls lata! Dominik Dąbrowski na co dzień gra policjanta „Betona” w serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”. Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 18:00, oraz w ramach sobotnich maratonów od godz. 10:00 Patryk Janas wciela się w młodego mechanika Dawidka w serialu TV Puls „Rodzinny interes”. Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 16:00, oraz w ramach sobotnich maratonów od godz. 15:00

Dołącz do nas

Mapa Polski z zaznaczonymi miejscowościami koncertów

04/05.05 Gorlice

26.05 Koszalin

08/09.06 Wodzisław Śl.

15.06 Rybnik

21.06 Świnoujście

28.06 Szczecinek

29.06 Kołobrzeg

13.07 Włocławek

26.07 Łódź

10.08 Łeba

18.08 Wyszków

23/25.08 Krasnystaw

24.08 Częstochowa

31.08 Płońsk

31.08 Piła

14.09 Zielona Góra