Pan wzywał, Milordzie?

Brytyjski serial komediowy, którego akcja rozgrywa się w latach 20. XX wieku w pięknej londyńskiej rezydencji. Przedstawia perypetie zamożnego arystokraty Lorda Meldruma.

Oglądaj w

TV Puls
  • Requiem dla papugi (odc. 2, sezon 4)
    piątek, 24 stycznia, 5:5512 50 min.
  • Bal (odc. 3, sezon 4)
    piątek, 31 stycznia, 5:5512 50 min.

W najbliższym odcinku

To moje dziecko (sezon 4, odc. 1)

Lord postanawia urządzić niedzielę postu i wyrzeczeń, dlatego jego rodzina je kanapki. Zaoszczędzone pieniądze lord chce przeznaczyć na jadłodajnię dla ubogich. Teddy’emu znowu grozi z panną Cartwright, dlatego Stokes ściąga wszystkie kobiety z dziećmi, których ojcem jest mężczyzna.

Requiem dla papugi (sezon 4, odc. 2)

Zdycha ukochana papuga Lady Lavender. Domownicy i służba organizują pogrzeb dla ptaka. Tymczasem, rodowi hrabiów Swaffham grozi wyginięcie. Stokes ma pomysł jak temu zapobiec.

Bal (sezon 4, odc. 3)

W rezydencji sir Ralpha zostaje zorganizowany bal dla służby. Ivy chce pójść z Jamesem, jednak on odmawia. Wkrótce dochodzi z tego powodu do konfliktu.

Opis

Brytyjski serial komediowy, którego akcja rozgrywa się w latach 20. XX wieku w pięknej londyńskiej rezydencji. Przedstawia perypetie zamożnego arystokraty, konserwatysty Lorda Meldruma (Donald Hewlett) oraz jego najbliższej rodziny oraz licznej służby, która dla niego pracuje. W serialu nie zabraknie zabawnych odniesień do miejsc i wydarzeń z początku XX wieku.

Zobacz również