Pan wzywał, Milordzie?

Brytyjski serial komediowy, którego akcja rozgrywa się w latach 20. XX wieku w pięknej londyńskiej rezydencji. Przedstawia perypetie zamożnego arystokraty, jego rodziny i służby.

Oglądaj w

TV Puls
  • Klasa robotnicza (odc. 4, sezon 3)
    piątek, 20 grudnia, 5:5512 50 min.
  • Gretna Green albo śmierć (odc. 5, sezon 3)
    piątek, 27 grudnia, 5:5512 50 min.

W najbliższym odcinku

Depresja pani Lipton (sezon 3, odc. 3)

Po stratach jakie spowodowała Pani Lipton, wisi nad nią widmo zwolnienia z pracy, do tego zostaje upokorzona przez Panią Lavender. Kobieta jest załamana, jednak Alf ratuje jej posadę. Tymczasem panna Poppy przedstawia rodzinie swojego nowego chłopaka – Dicky’ego.

Klasa robotnicza (sezon 3, odc. 4)

Wilson rozwesela Panią Lipton bukietem kwiatów z ogrodu. Tymczasem Lady Lavender zaprasza wszystkich na ślub swoich papug. Lord George zabiega o miejsce w radzie nadzorczej BBC. Aby udowodnić prezesowi korporacji swoje rozeznanie w sprawach zwykłych ludzi, zaprasza trzech pracowników fabryki gumy na kolację. Tymczasem, Panna Poppy zaręcza się.

Gretna Green albo śmierć (sezon 3, odc. 5)

Kiedy Poppy informuję Agathę o swoich zaręczynach, ta jest przerażona. Okazuje się, że sama kiedyś była partnerką Dicky’ego i przekonała się o tym, że jest on bezwzględnym naciągaczem. Kiedy panna Poppy i jej narzeczony wyjeżdżają do do Gretna Green, czyli szkockiego kurortu, w którym śluby udzielane są bez zbędnych formalności, rodzina wyrusza za nimi, aby temu zapobiec.

Opis

Brytyjski serial komediowy, którego akcja rozgrywa się w latach 20. XX wieku w pięknej londyńskiej rezydencji. Przedstawia perypetie zamożnego arystokraty, konserwatysty Lorda Meldruma (Donald Hewlett) oraz jego najbliższej rodziny oraz licznej służby, która dla niego pracuje. W serialu nie zabraknie zabawnych odniesień do miejsc i wydarzeń z początku XX wieku.

Zobacz również