Motyw

Motyw to nietypowy serial kryminalny. Każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i...

PULS2
  • Pitfall (odc. 7, sezon 2)
    czwartek, 18 października, 0:55
  • Angels with dirty faces (odc. 8, sezon 2)
    czwartek, 25 października, 0:55

W najbliższym odcinku

Pitfall (sezon 2, odc. 7)

W trakcie ślubu ojca Vega, detektywi Angie i Oscar, są zmuszeni opuścić uroczystość, aby przeprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci płetwonurka. Wszystko wskazuje na to, że był to niefortunny skok, ale wraz z rozwojem śledztwa Flynn i Vega dochodzą do poszlak sugerujących morderstwo. W czasie śmierci ofiara była pod wpływem silnych substancji narkotyzujących przypominających opium. Angie musi stawić czoła nie tylko zagadkowej śmierci Graema, ale również spróbować odzyskać zaufanie Oscara. Czy wyjawienie sekretu sprzed lat wystarczy, by rany się zabliźniły?

Angels with dirty faces (sezon 2, odc. 8)

Młody mężczyzna zostaje znaleziony nieprzytomny i skuty w kajdanki. Wydaje się, że to efekt nieudanych zabaw erotycznych, ale im więcej szczegółów śledztwa wychodzi na jaw, tym motyw przestępstwa staje się mniej oczywisty. W celu przyspieszenia śledztwa detektyw Angie zwraca się o pomoc do pięknej oskarżycielki Samanthy. Nie spodziewa się jednak, co Samantha w zamian za tą przysługę, będzie od niej chciała. W tym samym czasie detektyw Lucas potrzebuje pomocy. Do kogo zwróci się o pomoc i czy motyw przestępstwa zostanie rozwikłany?

Opis

Motyw to nietypowy serial kryminalny. Każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i odpowiedzi na pytania „jak” i „dlaczego” zabito, a nie – jak w tradycyjnym kryminale – „kto zabił”. Co łączy ofiarę i mordercę? Jaki był motyw zabójstwa? Angie Flynn i jej zespół zrobią wszystko, by rozwiązać każdą zagadkę.

Aktualności