Motyw

Motyw to nietypowy serial kryminalny. Każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i...

PULS2
  • Angels with dirty faces (odc. 8, sezon 2)
    czwartek, 25 października, 0:55
  • Abondoned (odc. 9, sezon 2)
    czwartek, 1 listopada, 0:55

W najbliższym odcinku

Angels with dirty faces (sezon 2, odc. 8)

Młody mężczyzna zostaje znaleziony nieprzytomny i skuty w kajdanki. Wydaje się, że to efekt nieudanych zabaw erotycznych, ale im więcej szczegółów śledztwa wychodzi na jaw, tym motyw przestępstwa staje się mniej oczywisty. W celu przyspieszenia śledztwa detektyw Angie zwraca się o pomoc do pięknej oskarżycielki Samanthy. Nie spodziewa się jednak, co Samantha w zamian za tą przysługę, będzie od niej chciała. W tym samym czasie detektyw Lucas potrzebuje pomocy. Do kogo zwróci się o pomoc i czy motyw przestępstwa zostanie rozwikłany?

Abondoned (sezon 2, odc. 9)

Kiedy w wybuchu kuchni ginie właścicielka restauracji, detektywi Angie i Oscar dochodzą do powiązań pomiędzy ofiarą a byłym pracownikiem knajpy. Zespół śledczy zdaje sobie sprawę, że jest coś, czego ofiara Barb pożądała i była gotować oddać za to nawet życie. Angie musi również podjąć decyzję, czy zeznawać w procesie sierżanta Crossa. Czy dziewczyna zdecyduje się, aby podzielić się sekretem skrzętnie ukrywanym przez 10 lat?

Opis

Motyw to nietypowy serial kryminalny. Każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i odpowiedzi na pytania „jak” i „dlaczego” zabito, a nie – jak w tradycyjnym kryminale – „kto zabił”. Co łączy ofiarę i mordercę? Jaki był motyw zabójstwa? Angie Flynn i jej zespół zrobią wszystko, by rozwiązać każdą zagadkę.

Aktualności