Łowcy skarbów

Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby.

Oglądaj w

TV Puls
  • Eyes of Toklamanee (odc. 13, sezon 2)
    niedziela, 25 sierpnia, 7:5512 45 min.
  • Run Sydney Run (odc. 14, sezon 2)
    niedziela, 25 sierpnia, 8:5512 45 min.
  • MIA (odc. 15, sezon 2)
    niedziela, 1 września, 7:5512 45 min.

W najbliższym odcinku

Eyes of Toklamanee (sezon 2, odc. 13)

Sydney i Nigel odnajdują legendarny miecz, który zniknął ponad dwa tysiące lat temu. Następnie, na stepach Rosji zostają zaskoczeni przez rebeliantów. Dwa tygodnie później Sydney odzyskuje przytomność. Okazuje się, że jest przetrzymywana wbrew własnej woli w domku myśliwskim głęboko w lesie.

Run Sydney Run (sezon 2, odc. 14)

Sydney, ryzykując życiem, zgadza się na udział w operacji „żądło”, zaaranżowanej przez agentkę Interpolu – Cate Hemphill. Chwilę potem zostaje porwana przez nieznanego napastnika. Teraz wszystko zależy od Cate, Nigela i Caludii. Czy uratują Sydney zanim będzie za późno

MIA (sezon 2, odc. 15)

Claudia twierdzi, że w poprzednim życiu znała Kleopatrę. Sydney i Nigel nie wierzą w jej słowa, ale kiedy dziewczyna obiecuje wskazać tajny schowek w złotej szkatule na biżuterię egipskiej królowej - oboje zaczynają jej słuchać. Dzięki wspomnieniom Claudii, wyruszają do Alexandrii, gdzie zaczyna się polowanie na 50-karatowy diamentowy naszyjnik, podarowany Kleopatrze przez Marka Antoniusza.

Don't Go Into the Woods (sezon 2, odc. 16)

Sydney i Nigel zostają wplątani w międzynarodową intrygę, mająca związek z jedną z przepowiedni Nostradamusa o królewskim zamachu. Aby poznać tożsamość zabójcy, łowcy skarbów muszą złamać tajemniczy kod proroka.

Opis

Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby i skradzione dzieła sztuki. Sydney posiada niezwykłe umiejętności, dzięki którym potrafi odnaleźć to, czego od dawna poszukują jej zleceniodawcy. W ekscytujących i często bardzo niebezpiecznych podróżach towarzyszy jej asystent – intelektualista Nigel, który zdecydowanie bardziej wolałby jednak spędzić ten czas w bibliotece, analizując antyczne manuskrypty. Urzeczony pasją i odwagą Sydney, wspiera ją jednak w nawet najbardziej niebezpiecznych wyprawach. Razem stanowią doskonale dobrany – aczkolwiek często wpadający w tarapaty – zespół łowców skarbów.