Jesteś tutaj

Łowcy okazji

Odcinki

  • Knuckle Dustsezon 2, odc. 17Łowcy okazji sprzedają za 4200$ XIX wieczną francuską broń trzy w jednym, tak zwany “knuckle duster” – pistolet, nóż i kastet w jednym oraz oryginalny obraz George Rodrigueza.
  • Rodeo Tonsezon 2, odc. 18Łowcy okazji ruszają do Californii, gdzie odkrywają mechanicznego byka El Toro z 1970 roku oraz banjo z czasów II wojny światowej. Pod koniec wyprawy trafiają na zbiór myśliwskich wabików - kaczek z XIX wieku.
  • Sin City Shootoutsezon 2, odc. 19Bohaterowie jadą do Las Vegas i odkrywają samochodowy zderzak, ktory wygląda jak zaprojektowany do Checvy z 1953 roku. Łowcy trafiają na okazję zakupu karabinu M16 oraz rzadkiego pistoletu na ziemniaki.
  • Viva Las Vegassezon 2, odc. 20Łowcy wciąż są w stolicy hazardu Las Vegas, gdzie mogą zdobyć skrzynię Zig Zag – używaną przez magika do przecinania ludzi oraz plakat Chung Ling Soo z 1910 roku. Dodatkowo bohaterowie znajdują XIX wieczny miecz i niemiecki kufel do piwa.
  • Auction Hunters, Inksezon 2, odc. 21Bohaterowie wracają do LA i odnajdują maszynę do tatuaży z lat 60-tych oraz piłę z zawodów drwali i uroczego, wyrzeźbionego w drewnie niedźwiadka.
  • Early Bird Specialsezon 2, odc. 22Tym razem bohaterowie licytują na porannej aukcji w Stanton, CA i sa bardzo zaintyrgowani profesionalną ośmiokatną klatką do walk MMA.
  • Battle Boughtsezon 2, odc. 23Bohaterowie udają się wraz ze starym partnerem biznesowym – Allenem na aukcję kontenerową do Whittier w Kalifornii. W ich ręce trafia złota, francuska moneta z XIX wieku i zbiór zdalnie sterowanych robotów bojowych z lat 90-tych.
  • Hot Wheelssezon 2, odc. 24Łowcy okazji jadą do Palm Springs, a tam odkrywają dwa auta – Sandrail z lat 70 XX wieku oraz replikę Mustanga z 1965 roku.
  • Reel moneysezon 2, odc. 25Tym razem Ton i Allen biorą udział w kontenerowej aukcji w San Diego, gdzie spotykają kilku lekkomyślnych kupców. Mężczyźni zainteresowali się systemem używanym przez wojsko podczas szkoleń oraz urządzeniem z 1970 roku służące do wielkich połowów.
  • Great American Cashtimesezon 2, odc. 26Allen i Tom udają się do San Diego, by złowić coś naprawdę wielkiego. Na miejscu odkrywają wyrzutnie piłek baseballowych z 1950 roku oraz urządzenie używane w 1980 roku przez ratowników do otwierania uszkodzonych samochodów.

Postacie

Opis

Łowcy okazji
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
12

„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę...

JRG w akcji

Z kamerą w sercu szalejących płomieni... Nowa produkcja polska przedstawiająca z bliska pracę straży pożarnej, podczas dramatycznych i pełnych emocji...

JRG w akcji

Wojciech Cejrowski. Boso...

Kontynuacja serii „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. 

Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Biesiada na cztery pory...

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce i zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje.

Biesiada na cztery pory roku

Wstydliwe choroby (S4)

Dr Christian Jessen i jego zespół lekarzy pomagają ludziom cierpiącym na rzadkie i bardzo krępujące schorzenia. W tej serii medycy staną przed naprawdę...

Wstydliwe choroby

Top Gear (S11)

Top Gear to niesamowita dawka emocji dla każdego fana motoryzacji! Zespół złożony z Jeremy'ego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda przetestuje najnowsze i najbardziej popularne modele samochodów. 

Top Gear

Wstydliwe choroby:...

Dr Christian Jessen i jego zespół lekarzy pomagają ludziom cierpiącym na rzadkie i bardzo krępujące schorzenia. W tej serii medycy staną przed naprawdę...

Wstydliwe choroby: nietypowe przypadłości

Handlarz doskonały (S3)

Bohater programu „Handlarz doskonały” - Jeff Schwarz jest właścicielem olbrzymiego lombardu, który mieści się w magazynie na przestrzeni 30 000 stóp...

Handlarz doskonały