Łowcy okazji

„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów...

PULS2
  • Quadzilla Attacks (odc. 1, sezon 2)
    sobota, 27 października, 14:30
  • Sink or swim (odc. 2, sezon 2)
    sobota, 27 października, 14:55
  • Labor of love (odc. 3, sezon 2)
    sobota, 27 października, 15:25

W najbliższym odcinku

Quadzilla Attacks (sezon 2, odc. 1)

Ton i Allen jadą do Playa Vista w Californii, by obłowić się na prawdziwych skarbach. Z ekscytacją odkrywają ulepszony model Quadzilli ATV oraz pistolety Assasin - Remington Derringer z około 1910 i Palm Squeezer z 1880 roku.

Sink or swim (sezon 2, odc. 2)

Ton i Allen jadą do Torrance w Californii na sekretną aukcję poszukiwaczy kopalni złota. Znajdują gramofon Thomasa Edisona z przełomu wieków wraz z rzadkimi płytami oraz specjalnie zaprojektowaną, rozwijającą duże prędkości mini łódkę Addictor 190.

Labor of love (sezon 2, odc. 3)

Tym razem Tom i Allen mają okazję oglądać same rarytasy, jednak czy się na nie skuszą? W odcinku zobaczymy między innymi: rewolucyjny egzemplarz Harley’a Davidsona V-twin z silnikiem EVO i podwójnym wahaczem zawieszenia ramy z 1958 roku; buty Air Jordan z limitowanej edycji w idealnym stanie oraz automat do gry Pani Pac-Man.

Disco and dice (sezon 2, odc. 4)

Łowcy okazji tym razem trafiają na niebywałe skarby: maszynę do pinballa Williamsa Disco z 1978 roku, akcesoria hazardowe z 1898 roku oraz barowy alkomat z 1990 roku i śmiercionośny harpun do łowienia ryb.

Miami Heat (sezon 2, odc. 5)

Ton i Allen podróżują do Miami, by zdobyć jeden z pierwszych oryginalnych, zegarów NASA odliczający czas do startu rakiet. Później oglądają poduszkowca z lat 80 - tych, tylko czy ten „władca przestworzy” wciąż potrafi poruszać się po każdej przestrzeni?

Opis

„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.