Jesteś tutaj

Łowcy okazji

Odcinki

 • Chicago Grand Slam, Thesezon 2, odc. 6Ton i Allen, pomimo chłodu, wyruszają do Chicago, by znaleźć skuter śnieżny, Yamaha SS440 z 1984 roku, który jako pierwszy miał rewolucyjne, amortyzowane zawieszenie. Przy okazji znajdują rzadką rękawicę baseballową z autografem z 1920 roku oraz autentycznego robota – zabawkę z 1950 roku.
 • Chi-Town Showdown, Thesezon 2, odc. 7W wietrznym mieście, Ton i Allen stają twarzą w twarz z niesławnym łowcą okazji z Chicago – Charlesem. W trakcie pobytu odkrywają metalową trumnę pogrzebową z epoki wiktoriańskiej, w której znajdują zaskakujące przedmioty..
 • Top Gun Tonsezon 2, odc. 8Allen i Ton wyruszają do Ontario w Californii na aukcję, gdzie wysokie stawki to norma. Chłopaki odkrywają na niej pomniejszony model samolotu Viper FanJet z silnikiem strumieniowym oraz aparat Gundlach Korona z szerokokątnym obiektywem z lat 20- tych (XX w.), który był wykorzystywany na międzynarodowych wyprawach fotograficznych.
 • Fire in the hole!sezon 2, odc. 9Chłopaki wracają na ranczo Cucamonga w Californi, gdzie Ton zjadł zęby na polowaniach aukcyjnych. Na miejscu, chcą wzbogacić się na detonatorze dynamitu z lat 30 poprzedniego wieku oraz skarbach z około 1890 roku znalezionych w tajnych schowkach. Ton chce przetopić biżuterię w sztabkę srebra.
 • Animal Instinctsezon 2, odc. 10Łowcy okazji tym razem znajdują udoskonaloną strzelbę Winchester, model z 1897 oraz wartościowe wypchane zwierzęta, na ktorych mają zamiar dobrze zarobić..
 • Beantown Bidderssezon 2, odc. 11Allen i Ton są na polowaniu na jednej z najstarszych narodowych wyprzedaży magazynowych na południe od Bostonu. Chcą na niej znaleźć skarby pierwszych amerykanów. Chłopcy odkrywają harpun wielorybniczy z początku XIX wieku i amerykańską flagę Betsy Ross.
 • Smoking Ton, Thesezon 2, odc. 12Głęboko w południowej części Bostonu, Allen i trochę ochrypły Ton przelicytowują konkurencję. Chłopaki kupują oryginalne części z czołgu M3 Stuart z II wojny światowej. W międzyczasie odkrywają przemysłową krajalnicę do mięsa.
 • Everything's bigger in Texassezon 2, odc. 13Allen i Ton biorą udział w największej aukcji przechowywalni północnego Texasu, gdzie pod licytację idzie ponad 800 kontenerów. Chłopaki odnajdują na niej karabin dalekiego zasięgu Winchester z 1886 roku, który pierwotnie służył do zabijania bizonów oraz kolekcję elektrycznych Slot Carsów z 1950 roku.
 • Dallas Mavericks, Thesezon 2, odc. 14Bohaterowie ruszają do Dallas, gdzie znajdują ręcznie robione kowbojskie siodło i wojskowy silnik odżutowy.
 • Diesel Digssezon 2, odc. 15Bohaterowie ruszają do Dallas, gdzie znajdują ręcznie robione kowbojskie siodło i wojskowy silnik odrzutowy.
 • Half pipe dreamssezon 2, odc. 16Łowcy znajdują wyjątkową deskorolkę z lat siedemdziesiątych oraz kamizelkę kuloodporną i hełm balistyczny jednostki SWAT.
 • Knuckle Dustsezon 2, odc. 17Łowcy okazji sprzedają za 4200$ XIX wieczną francuską broń trzy w jednym, tak zwany “knuckle duster” – pistolet, nóż i kastet w jednym oraz oryginalny obraz George Rodrigueza.
 • Rodeo Tonsezon 2, odc. 18Łowcy okazji ruszają do Californii, gdzie odkrywają mechanicznego byka El Toro z 1970 roku oraz banjo z czasów II wojny światowej. Pod koniec wyprawy trafiają na zbiór myśliwskich wabików - kaczek z XIX wieku.

Postacie

Opis

Łowcy okazji
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
12

„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

JRG w akcji

Z kamerą w sercu szalejących płomieni... Nowa produkcja polska przedstawiająca z bliska pracę straży pożarnej, podczas dramatycznych i pełnych emocji...

JRG w akcji

Biesiada na cztery pory...

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce i zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje.

Biesiada na cztery pory roku

MasterChef USA (S3)

Jeden z najbardziej uznanych na świecie szefów kuchni - Gordon Ramsay chce dać szansę innym! "Masterchef USA" to wyjątkowy program, łączący w sobie...

MasterChef USA

Wojciech Cejrowski. Boso...

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje...

Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby

Wstydliwe choroby (S2)

Dr Christian Jessen i jego zespół lekarzy pomagają ludziom cierpiącym na rzadkie i bardzo krępujące schorzenia. W tej serii medycy staną przed naprawdę...

Wstydliwe choroby

Terapia szokowa (S3)

Serial przybliża nowy projekt mający na celu zapobieganie przestępczości wśród nieletnich. Chłopcy i dziewczęta z różnych grup etnicznych trafiają na...

Terapia szokowa

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę...

Na jedwabnym szlaku

Wojny magazynowe: Kanada (S2)

„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. Są niezwykle...

Wojny magazynowe: Kanada

Gwiazdy lombardu (S18)

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard...

Gwiazdy lombardu