Łowcy okazji

„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów...

PULS2
  • Battle Bought (odc. 23, sezon 2)
    sobota, 24 listopada, 6:00
  • Hot Wheels (odc. 24, sezon 2)
    sobota, 24 listopada, 14:30
  • Reel money (odc. 25, sezon 2)
    sobota, 24 listopada, 15:00

W najbliższym odcinku

Battle Bought (sezon 2, odc. 23)

Bohaterowie udają się wraz ze starym partnerem biznesowym – Allenem na aukcję kontenerową do Whittier w Kalifornii. W ich ręce trafia złota, francuska moneta z XIX wieku i zbiór zdalnie sterowanych robotów bojowych z lat 90-tych.

Hot Wheels (sezon 2, odc. 24)

Łowcy okazji jadą do Palm Springs, a tam odkrywają dwa auta – Sandrail z lat 70 XX wieku oraz replikę Mustanga z 1965 roku.

Reel money (sezon 2, odc. 25)

Tym razem Ton i Allen biorą udział w kontenerowej aukcji w San Diego, gdzie spotykają kilku lekkomyślnych kupców. Mężczyźni zainteresowali się systemem używanym przez wojsko podczas szkoleń oraz urządzeniem z 1970 roku służące do wielkich połowów.

Great American Cashtime (sezon 2, odc. 26)

Allen i Tom udają się do San Diego, by złowić coś naprawdę wielkiego. Na miejscu odkrywają wyrzutnie piłek baseballowych z 1950 roku oraz urządzenie używane w 1980 roku przez ratowników do otwierania uszkodzonych samochodów.

Opis

„Łowcy okazji” to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.